Stora Skuggan - Fantôme de Maules - vzorek

Hlava: Bergamot, galbanum, zelené listy, citron

Tělo: Černý pepř, kardamom, koriandr, lesní květy

Srdce: Cedrové dřevo, Labdanum, santalové dřevo, fazole tonka, větvičník slívový

vzorek

Značka: Stora Skuggan
99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Kde se nachází Maules? Maules je malá vesnice ve frankofonní části Švýcarska, obklopená zemědělskými poli a hustými lesy.

Kdo je Fantôme de Maules? Tajemná bytost, která byla viděna, jak bloudí místními lesy oblečená v roztrhaných hadrech a podivné masce. S největší pravděpodobností jde o člověka, ale kdo ví... Výška dva metry, zvláštní zájem o okolní flóru a faunu. Nevnímaje kolemjdoucí tráví čas sběrem a očicháváním květin. Jakmile ale zapraská větvička nebo zašustí list, zalekne se a rychle zmizí za nejbližší stromy.

Kdo je tedy Fantôme de Maules? Samotář, vyděděnec ze společnosti, který si udělal domov v lese? Přeživší, který se připravuje na apokalypsu? To se nikdy nedozvíme, protože on to nechce. Místní mu říkají Le Loyon, ale on sám si říká Fantôme de Maules. Duch Maules.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

S mysteriózními názvy i příběhy, charakteristickou skandinávskou estetikou na obalech i flakonech a unikátním přístupem k jednotlivým ingrediencím přichází skupina mladých švédských alchymistů s pěticí vůní, které rozhodně nejsou pro každého. A to je na nich to nejlepší...

Zobrazit více

Značku parfémů Stora Skuggan v roce 2015 stvořila skupina mladých alternativních alchymistů. Olle Hemmendorff a Tomas Hempel se rozhodli založit společnost, ve které je možné dosáhnout svobody v každém aspektu tvoření: od formulace vůní po balení a branding .

Vůně Stora Skuggan jsou odvozeny z autonomní identity úzce spojené s tradicí řemesla, kde se tvůrčí proces stává základním konceptem každého parfému. Navíc její zakladatelé pocházejí z prostředí umění a designu, což zaručuje nepřetržité experimentování s jedinečnými výsledky. Inspirace pro jednotlivé parfémy Stora Skuggan pochází z míst, pocitů, emocí a všeho, co hýbe myslí.

Stora Skuggan znamená ve švédštině „velký stín“, jde také o název známého parku v centru Stockholmu, města, kde Stora Skuggan sídlí.

Zpět do obchodu