Stora Skuggan - Moonmilk - vzorek

Hlava: Černý čaj, limeta

Tělo: Kardamom, konvalinka, černý pepř

Srdce: Santalové dřevo, kůže

vzorek

Značka: Stora Skuggan
99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Slavný švýcarský přírodovědec Conrad Gessner je považován za zakladatele moderní zoologie, ale jako pravý vědec 16. století byl také významným lékařem, botanikem, lingvistou a, samozřejmě, jeskyňářským dobrodruhem.

Ve svém „Descriptio Montis Fracti sive Montis Pilati“ z roku 1555 zaznamenává svůj výstup na vrchol hory Pilatus, ale můžeme ho následovat také do alpských jeskyní. „V noci měsíc září do jeskyně tak jasně, že se zdá, že samotné světlo dostává podobu mlhy. Soustřeďuje se na stropě a osvětluje vápencové stalaktity tak, že se třpytí a lesknou a roní bílé slzy do kaluží na skalním dně, které nikdy nevyschnou. Jako měsíční mléko. Moonmilk.“

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

S mysteriózními názvy i příběhy, charakteristickou skandinávskou estetikou na obalech i flakonech a unikátním přístupem k jednotlivým ingrediencím přichází skupina mladých švédských alchymistů s pěticí vůní, které rozhodně nejsou pro každého. A to je na nich to nejlepší...

Zobrazit více

Značku parfémů Stora Skuggan v roce 2015 stvořila skupina mladých alternativních alchymistů. Olle Hemmendorff a Tomas Hempel se rozhodli založit společnost, ve které je možné dosáhnout svobody v každém aspektu tvoření: od formulace vůní po balení a branding .

Vůně Stora Skuggan jsou odvozeny z autonomní identity úzce spojené s tradicí řemesla, kde se tvůrčí proces stává základním konceptem každého parfému. Navíc její zakladatelé pocházejí z prostředí umění a designu, což zaručuje nepřetržité experimentování s jedinečnými výsledky. Inspirace pro jednotlivé parfémy Stora Skuggan pochází z míst, pocitů, emocí a všeho, co hýbe myslí.

Stora Skuggan znamená ve švédštině „velký stín“, jde také o název známého parku v centru Stockholmu, města, kde Stora Skuggan sídlí.

Zpět do obchodu