Versatile Paris - Discovery set

Prozkoumejte celou kolekci parfémů Versatile Paris doma, svým vlastním tempem. Sedm různých čichových zážitků, mezi kterými určitě najdete tu svou vůni.

Sada obsahuje 7 x 1 ml vzorek 

Položka byla vyprodána…
Značka: Versatile Paris
510 Kč
Kategorie: Parfémy
Položka byla vyprodána…

Náš tip: Aplikační tyčinkou naneste parfém na místo, na kterém pulzuje krev (zápěstí, krk) a rozetřete, aby parfém reagoval s vaší pokožkou.

Užijte si dlouhotrvající vůni!

 

Více o značce a používání roll-on parfémů si přečtěte ZDE.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KM Avatar autora | 6.6.2023
Spokojená

Versatile Paris je mladá francouzská značka, která vznikla v říjnu 2021 a jejímž hlavním mottem je transparentnost. Značka popírá všechny klišé, která se kolem parfémů "vznáší", jste jen vy a vaše vůně, navzdory genderové příslušnosti, věku nebo tomu, co je právě in.

Zobrazit více

Za značkou Versatile Paris stojí Coraile Frébourg, mladá absolventka École Supérieure du Parfum v Paříži. Když se během pandemie rozhodovala, kam nasměrovat svou další kariéru, měla na výběr mezi prací pro velkou nadnárodní společnost a založením své vlastní firmy. Rozhodla se, k radosti nás všech, pro tu druhou variantu a dala vzniknout značce Versatile Paris a sedmi parfémovým kreacím, které vám vyrazí dech. Všechny vůně jsou unisexové, moderní, kreativní a zároveň minimalistické stejně jako jejich flakony. 15ml lahvičky s kuličkovým aplikátorem jsou naplněny parfémovým extraktem, který je dvakrát koncentrovanější než parfémovaná voda.

Odpovědi na vše, co byste chtěli o Versatile Paris vědět, najdete ZDE.

Zpět do obchodu