Výběr pěti podzimních vůní

Pět vzorečků - pět podzimních vůní, které vám zpříjemní nadcházející chladnější dny.

ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA - POUZE DO KONCE ZÁŘÍ.

Značka: Myskino
299 Kč
Kategorie: Vůně

Ambre Cello - Výrazný, ale přesto intimní až lyrický. Parfém, který začíná tóny bergamotu s tajemnou myrhou, které zjemňuje tonka, lesklý benzoin, čiré balzámy a oduševnělá vanilka. Parfém, jehož předlohou byla smyslná hra na violoncello.

Remember Me - Chai tea. Mléko, zázvor, vanilka, kardamom společně s dřevitými tóny. Gurmánská záležitost, která s přicházejícími chladnějšími dny zahřeje a potěší.

Cedre - Iris - Vůně dřevitá, zjemněná tóny kosatce a myrhy. Na scénu nastupuje také kadidlo, které se svým přirozeným neklidem postará o téměř elektrickou energii. Vůně, která hluboce pohltí vaše smysly.

Patchouli Intense - Silná květinová vůně ve francouzském duchu. Pačuli, růže, levandule a geranium zde rozeznívají svůj květinový tanec. Skořice a santalové dřevo dodají vůni výraznost a neotřelost.

Holy Stick - Parfém inspirován šamanským rituálem, který pro komunikaci s přírodou a bohy používá kadidlo zvané Palo Santo. Tato posvátná dřevina je známá svými holistickými ctnostmi. K Palu Santu se rozvoní kardamom, hřebíček a ambra. Kombinace která je smyslná a neotřelá.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: