Aemium - Rouge Confidence - vzorek

Vůně Rouge Confidence je jedinečnou směsí jasu a hloubky - extrakt z kůže a fialového sametu orámovaný květinovými tóny. Citrusové tóny bergamotu a mandarinky v kombinaci s frézií a andělikou vytvářejí zářivý vrchní tón. Květinové trio fialky, růže a heliotropu se spojuje se slunečnými tóny v srdci kompozice. Temný a tajemný základ tvoří kůže, australské santalové dřevo, benzoin a indonéské pačuli, které odhalují jantarový, dřevitý a kožený charakter mnohostranné vůně.

vzorek 

Značka: Aemium
99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Hlava: Bergamot, mandarinka, frézie, andělika

Srdce: Heliotrop, sluneční tóny, růže, fialka

Základ: Kůže, australské santalové dřevo, benzoin, indonéské pačuli

Ingredience: ALCOHOL * DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, TOCOPHEROL, LINALOOL, LIMONENE, GERANIOL, CITRONELLOL, FARNESOL, BENZYL CINNAMATE, BENZYL ALCOHOL, BENZOLATE, EU 

(*): Získáno z organických ingrediencí.

99.9% ingrediencí je organického původu. 74% ingrediencí pochází z organického zemědělství. 

COSMOS ORGANIC certifikováno Ecocert Greenlife podle COSMOS standard.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzský parfémový dům AEMIUM (čti Emjóm) s luxusními přírodními parfémy nabízí výjimečné vůně, jejichž kvalita je založena na použití čistě přírodních složek. Celkem sedm parfémových kompozic vzniklo kompletně bez použití syntetických přísad z petrochemie, k jejich vzniku byly použity nejušlechtilejší přírodní suroviny etickým a obzvlášť odpovědným způsobem s certifikací Ecocert. Originální parfémy AEMIUM vznikají v úzké spolupráci s parfémovým domem Robertet, který byl založeným před 170-ti lety v Grasse. 

Zobrazit více

Parfémy jsou uchovány v lehkém a recyklovatelném obalu. Nejsou balené v kartonech ani bělených papírových krabičkách, při jejichž výrobě se spotřebovává velké množství vody a chemikálií, neobsahují celofán, ani plastová víčka. Jednotlivé složky k výrobě parfémů se odebírají pouze od francouzských dodavatelů, finalizace i balení vůní probíhá také kompletně ve Francii.

Veškeré parfémy AEMIUM se skládají výhradně ze 4 složek:

Parfémový koncentrát

Existuje téměř 500 rostlinných vůní, které se dají využít v přírodní parfumerii. Získávají se extrakcí či destilací z květů, kůry či ovoce, jejichž výsledkem jsou esenciální či absolutní oleje. Parfémové koncentráty AEMIUM jsou složeny výhradně z těchto přírodních surovin.

Obilný destilát z pšenice

Ve složení parfému je alkohol rozpouštědlem, které umožňuje parfém rozptýlit a dodat mu objem. Je velmi těkavý, rychle se odpařuje a nese pachové látky. Alkohol je proto nezbytný k tomu, aby vůně získala výdrž a stopu. Alkohol je v parfémech AEMIUM zastoupen až v 79 % objemu.

Čerstvá voda

Alkohol je sice nezbytný pro rozptýlení vůně, ale pro celkové zjemnění se doplňuje vodou. Ta se před smícháním demineralizuje, aby byla co nejčistší.

Vitamín E

Aby byly tyto přírodní materiály ochráněny, je nutné přidat malé množství antioxidantů, v případě parfémů AEMIUM vitamín E, který se získává z organického slunečnicového oleje Tento vitamín se často nazývá „vitamínem krásy“ kvůli silným antioxidačním účinkům, které chrání naše kožní buňky před stárnutím.

 

Zpět do obchodu