Powered by Smartsupp

Náš příběh

MYSKINO-044R-M

Potkaly jsme se vlastně náhodou a od začátku jsme věděly, že cokoliv spolu vytvoříme bude hezké, jedinečné a bude nás to hlavně bavit a těšit.

Svou lásku a vášeň pro niche parfémy a výjimečnou kosmetiku jsme během dvou let proměnily v tento prostor, kterému od začátku říkáme Myskino. 

Název Myskino vznikl spojením slov my /moje/ a skin /kůže/... no a pak už stačilo přidat jen o, které při vyslovení zazní jako povzdech slasti, radosti... A právě tu se snažíme skrz naše produkty přinést vám, našim zákazníkům. Pečlivě pro vás všechny značky vybíráme a testujeme, navštěvujeme veletrhy, manufaktury, zveme k nám zástupce jednotlivých značek, aby vám osobně představili to nejlepší ze své tvorby.

A že je opravdu co představovat... V našem portfoliu máme téměř 50 světových, ale i českých značek niche parfémů a kosmetiky. Snažíme se o to, aby naše nabídka byla co nejkomplexnější a aby si u nás našel to své skutečně každý. Jsme opravdu rádi za každý váš podnět, připomínku a samozřejmě i chválu a projevenou radost z našich produktů. To nás těší a ujišťuje v tom, že to co děláme, děláme dobře.

Kromě tohoto e-shopu můžete naše produkty vidět pohromadě v butiku na Vinohradské 24, v Praze 2. Od května 2019 zde najdete vše co nabízíme, butik funguje také jako výdejní místo našeho e-shopu. Na tomto místě jsme pro vás každý pracovní den do 18:30 hod a máme otevřeno i v sobotu.

Druhý butik jsme otevřeli v září 2023 na adrese Nerudova 27, Praha 1 - Staré Město. Na tomto místě se soustředíme na niche parfémy a také interiérové produkty českých značek.

Více informací zde /kontakty/

 Příjďte nás navštívit a "ochutnat" naše produkty. Pomůžema vám s výběrem jak už produktu pro vás samotné, tak i třeba dárku pro vaše blízké a přátele.

Obklopte se vůní a krásou a užívejte si každý den. Zasloužíte si to...

Andrea a Hanka 

image7 

Zpět do obchodu