Náš příběh

 

Andrea a Hanka

Potkaly jsme se vlastně náhodou a od začátku jsme věděly, že cokoliv spolu vytvoříme bude hezké, jedinečné a bude nás to hlavně bavit a těšit.

Svou lásku a vášeň pro niche parfémy a výjimečnou kosmetiku jsme během dvou let proměnily v tento prostor, kterému od začátku říkáme Myskino. 

Název Myskino vznikl spojením slov my /moje/ a skin /kůže/... no a pak už stačilo přidat jen o, které při vyslovení zazní jako povzdech slasti, radosti... A právě tu se snažíme skrz naše produkty přinést vám, našim zákazníkům. Pečlivě pro vás všechny značky vybíráme a testujeme, navštěvujeme veletrhy, manufaktury, zveme k nám zástupce jednotlivých značek, aby vám osobně představili to nejlepší ze své tvorby.

A že je opravdu co představovat... V našem portfoliu máme více než 30 světových, ale i českých značek niche parfémů a kosmetiky. Snažíme se o to, aby naše nabídka byla co nejkomplexnější a aby si u nás našel to své skutečně každý. Jsme opravdu rádi za každý váš podnět, připomínku a samozřejmě i chválu a projevenou radost z našich produktů. To nás těší a ujišťuje v tom, že to co děláme, děláme dobře.

Kromě tohoto e-shopu můžete naše produkty vidět pohromadě v butiku na Vinohradské 24, v Praze 2. Od května 2019 zde najdete vše co nabízíme, butik funguje také jako výdejní místo našeho e-shopu. Na tomto místě jsme pro vás každý pracovní den do 18:30 hod a máme otevřeno i v sobotu.

Více informací zde /kontakty/

i2 i1

  

Příjďte nás navštívit a "ochutnat" naše produkty. Pomůžema vám s výběrem jak už produktu pro vás samotné, tak i třeba dárku pro vaše blízké a přátele.

Obklopte se vůní a krásou a užívejte si každý den. Zasloužíte si to...

Andrea a Hanka 

image7 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení