Jardins d'Écrivains - AJAR - niche parfém

Unisexový parfém pro duše chameleonské, které mají rády prostor, vzdušnost a všudypřítomnou změnu. Bergamot, jasmín, santalové dřevo i kadidlo.

 
edp 100ml / unisex
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 230 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Dřevitá, Květinová, Ovocná
Pro koho: Unisex

Romain Gary publikující pod pseudonymem Emile Ajar. Anonymita byla jeho šance, aby se znovu objevil a stal se rozmanitým. Ajar je chameleonová vůně, která hovoří o inkarnaci. Kadidlo se zde setkává s oslnivou orchidejí. Svazek stejně ambivalentní a komplexní jako samotná lidská přirozenost. Světlo a stín v nás všech.

„Někteří lidé by raději zemřeli, než by mysleli. A také to tak dělají.“

Hlava: bergamot, hruška

Srdce: jasmín, orchidej

Základ: santalové dřevo, kadidlo, větvičník

Značku Jardins d´Écrivains v překladu Zahrada spisovatelů uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.
Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem. I řada parfémů na léto – Body Splash. Každý parfém sebou nese spojení se slavným jménem a vyjadřuje charakteristiku dané osoby.