Powered by Smartsupp

Jardins d'Écrivains - Alcools - niche parfém

Inspirací této dřevité esence, kde ucítíte také sladké tóny a kůži, se stal slavný francouzský básník Guillaume Apollinaire. Opojení smyslů odhaluje umění šokovat… Překvapivý elixír složený z pelyňku, břízy, šeříku, fazole tonka, benzoinu a styraxu.

edp 50ml / pánský

TIP NA VRSTVENÍ: Alcools + Tagore 

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 330 Kč –25 % 1 745 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Kouřová, Kožená, Sladká
Pro koho: Pánská
web alcool
2 330 Kč –25 %

Parfém je ukrytý ve flakonu opatřeným hladkým koženým pouzdrem, který potvrzuje styl této jedinečné pánské a unisex vůně. 

Hlava: pelyněk, bříza

Srdce: šeřík, fazole tonka

Základ: benzoin, styrax

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.  

Zpět do obchodu