Darujte parfém. Poradíme vám, jak neudělat chybu.

Parfém patří mezi nejčastější vánoční dárky. A právem! Vůní dokážete darovat krásu, vyjádřit emoci, čichová vzpomínka je tou nejzapamatovatelnější. U nás se nemusíte bát, že se s výběrem nestrefíte do vkusu obdarovaného a parfém tak zůstane nechtěným dárkem… Jak na to?

 Titul

 

Nakupujete přes náš e-shop? Dejte nám při objednávce do poznámky informaci, že máte parfém jako dárek a my Vám k němu přibalíme zdarma jeho vzoreček. Obdarovaný vůni vyzkouší nejdříve právě na něm no a pokud to nebude „to pravé“ nerozbalený parfém může u nás až do konce ledna 2023 vyměnit za jiný.

Stejně to platí i při nákupu v našem butiku. Tady se ale samozřejmě budeme snažit vybrat parfém, který se bude líbit. Pokud víte, jaký typ vůně nebo jakou ingredienci má ten, pro koho je parfém určen rád, máme zčásti vyhráno. Stejně tak, pokud víte, co z vůní naopak rád nemá. I z takové informace dokážeme vyjít.

Nemusíte ale vědět nic z toho, a i tak je velká pravděpodobnost, že parfémem jako dárkem ohromíte. Po letech zkušeností a vašich reakcí už tušíme, který parfém vede u žen, a který u mužů. Zde jsou naše tipy:

 

Final Touche od Jovoy

Parfém svůdný a smyslný, pro ženu, která ví, jak si užívat život.

 Touche Finale

 

Vespero od Jeroboam

Dřevitá vůně se špetkou citrusů je jistou volbou pro elegantního muže.

Vespero

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu