Powered by Smartsupp

Body splash - Marceline

Tato vůně je poetickou a květinovou kompozicí z květu pomerančů, zimolezu, ylangu, třešňové vody a růže.

Body splash nádherně provoní celé Vaše tělo i vlasy. Něžná a jemná, jako francouzská básnířka Marceline Desbordes-Valmore, to je květinová Marceline. 

300ml / dámská

TIP NA VRSTVENÍ: MARCELINE + LOY

 

 

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 960 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Body splash
Typ vůně: Květinová, Ovocná, Sladká
Pro koho: Dámská

ylang - růže - kosatec - třešňová voda - pomerančový květ - zimolez

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.  

Zpět do obchodu