Nově doprava zdarma.

Body splash - Marceline

Tato vůně je poetickou a květinovou kompozicí z květu pomerančů, zimolezu, ylangu, třešňové vody a růže.

Body splash nádherně provoní celé Vaše tělo i vlasy. Něžná a jemná, jako francouzská básnířka Marceline Desbordes-Valmore, to je květinová Marceline. 

300ml / dámská

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 100 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Body splash
Typ vůně: Květinová, Ovocná, Sladká
Pro koho: Dámská

ylang - růže - kosatec - třešňová voda - pomerančový květ - zimolez

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains v překladu Zahrada spisovatelů uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.
Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem. I řada parfémů na léto – Body Splash. Každý parfém sebou nese spojení se slavným jménem a vyjadřuje charakteristiku dané osoby.