Powered by Smartsupp

Bondi Wash - DISH WASH - PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVEK NA MYTÍ NÁDOBÍ

Přípravek na mytí nádobí má jemné, bezpečné a účinné složení bez síranů, syntetických vůní, barev, chloru a dalších toxických chemikálií. Je obohacen o původní australské vonné ingredience známé pro své silné antibakteriální vlastnosti. Bezpečný k použití v kuchyni a oblastech, kde se připravuje jídlo pro děti a kojence. Díky 100% přírodnímu složení je méně pěnivý, přesto s ním nádobí efektivně umyjete.

500 ml

Velikost a vůně
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Bondi Wash
480 Kč
Kategorie: Interiér

Typ vůně: Lemon Tea Tree & Mandarin - Citronový čajovník & MandarinkaKombinace jedinečné vůně citronového čajovníku s uklidňující kombinací luxusních olejů  z australské mandarinky, růžové pelargónie, kardamomu a neroli.

Použití: Nalijte malé množství (10 ml nebo 2 uzávěry) do horké tekoucí vody, abyste umyli nádobí od nečistot, mastnoty a bakterií. 100% přírodní ingredience znamenají méně pěnění a jemné a účinné mytí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Složení: Water (aqua), plant-derived surfactants, alcohol, citric acid, glyceryl caprylate (plant-based), Australian bush oils, essential oils, xanthan gum, acacia senegal gum, sodium phytate.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BONDI WASH je ucelená řada přírodních produktů pro domov, tělo i psí kamarády, které kombinují sílu a vůni australských rostlin s luxusní směsí dalších éterických olejů a přírodních ingrediencí. BONDI WASH vytváří charakteristické produkty, které jsou dobré jak pro vás a váš domov, ale i pro planetu. Díky použití australských olejů a přírodních přísad jsou produkty BONDI WASH jemné, ale velmi účinné.

Zobrazit více

K založení značky BONDI WASH v roce 2013 inspiroval její zakladatelku Belindu Everingham román Patricka Susskinda „Parfém“, který pojednává o evokující síle vůně. Když si román četla na dovolené v Queenslandu na severu Austrálie obklopena neobvyklou původní flórou, začala přemýšlet o tom, zda by Austrálie mohla vytvářet krásné vůně a produkty z původních rostlin, stejně jako to Francouzi dělají po celá staletí.

Řada BONDI WASH byla vyvinuta na základě odborných znalostí chemiků a za použití nejnovějších technologií v přírodních ingrediencích. Všechny produkty jsou před uvedením na trh testovány na lidech s citlivou pokožkou.

Všechny produkty BONDI WASH jsou z 99 až 100% rostlinného původu. Jediné přísady, které nejsou odvozeny z rostlin, jsou konzervační látky používané v potravinářství. Výrobky jsou netoxické, biologicky odbouratelné a obsahují přísady od nejlepších australských dodavatelů.

parfemaci produktů BONDI WASH bylo přistupováno stejně, jako při tvorbě klasického parfému, vždy s přidáním olejů z australských keřů. Ostatní čistě rostlinné vůně z Austrálie a celého světa byly poté smíchány tak, aby zahrnovaly horní, střední i základní nóty.

Produkty BONDI WASH používají původní australské oleje, které mají zajímavé vůně - tedy nečekejte jen standardní eukalyptus či čajovník. Tyto oleje z divokých rostlin a keřů mají jednu společnou vlastnost - jsou přirozeně antibakteriální.

Mezi další aktivní australské přísady používané k výrobě produktů BONDI WASH patří olej z australské akácie, extrakt z marteji myrtolisté přezdívané „opičí jablko“ nebo olej ze semen banksie, jejichž jedinečné a silné vlastnosti byly objeveny teprve nedávno.

Zpět do obchodu