Powered by Smartsupp

Bondi Wash - LIP BALM - BALZÁM NA RTY

Zklidňující, hydratační balzám na rty, který vyživuje suché rty pomocí 100% přírodních složek. Zakladatelka Belinda, vědoma si chemikálií přítomných v mnoha balzámech na rty, které se konzumují při aplikaci na rty, hledala bezpečnou alternativu, a tak si vyrobila svůj vlastní.

10 ml

Značka: Bondi Wash
460 Kč
Kategorie: Kosmetika
  • 99 % organických složek
  • 100% přírodní ingredience
  • Obohacený olejem ze semínek ibišku súdánského a vinné révy pro výživu a zjemnění
  • Může se aplikovat i pod rtěnku pro lepší hydrataci rtů, pomáhá také s její hladší aplikací
  • Vyrobeno v Austrálii

Použití: Jemně zmáčkněte tubu a aplikujte přímo na rty pro jejich zklidňující ošetření. Rty budou pak vyživené a chráněné lehkým leskem. Balzám na rty obsahuje 99% organických a 100% rostlinných složek.

SEMÍNKA Z RÉVY VINNÉ (Vitis vinifera)

Olej ze semínek vinné révy má silné antioxidační a protizánětlivé vlastnosti, které vyživují a chrání pokožku před oxidačním stresem. Mimo to obsahuje také vysokou koncentraci kyseliny gallové, která je známá svými omlazujícími a ochrannými vlastnostmi.

Kyselina gallová je přirozeně se vyskytující fenolová kyselina. Fenolové kyseliny, kromě toho, že jsou bohaté na antioxidanty, mají také tenkou molekulární konzistenci a snadno pronikají do horních vrstev pokožky, což zvyšuje jejich účinnost. Studie také ukázaly, že fenolové kyseliny ve spolupráci s dalšími aktivními složkami, jako jsou právě oleje, mohou fungovat jako zvlhčovadla, což znamená, že jsou schopny uzamknout vlhkost a zvýšit obsah vody v pokožce.

Díky své tenké molekulární konzistenci jsou fenolové kyseliny nekomedogenní, což znamená, že neucpávají póry.

EXTRAKT ZE SEMÍNEK IBIŠKU SÚDÁNSKÉHO (Hibiscus sabdariffa)

Ibiškový olej je často označován jako čistě přírodní „botox“. Zdrojem této neuvěřitelné síly u květin je vysoká koncentrace vitamínu C, který se nachází v jejich jasně červených květech. Vitamin C má vysoký obsah antioxidantů, které bojují s volnými radikály a pomáhají chránit pokožku před poškozením sluncem a dalším znečištěním. Mimo toho také zvyšuje produkci kolagenu v pokožce. Ibiškový olej je také přirozeně se vyskytující formou AHA (alfa-hydroxylových) kyselin, které pomáhají s buněčnou regenerací a bojují proti hyperpigmentaci. Přirozeně se vyskytující AHA mastné kyseliny nejen, že účinně odstraňují odumřelé kožní  buňky, ale pomáhají také redukovat póry, aniž by zbavily pokožku vlhkosti.

Složení: Prunus armeniaca (apricot) kernel oil*, cocos nucifera (coconut) oil*, beeswax*, helianthus annuus (sunflower) seed oil*, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil*, petroselin alba (meadowfoam) seed oil*, acacia dealbata (wattle) seed extract, hibiscus sabdariffa (rosella) seed oil, eremophila mitchellii (buddha) wood oil, essential oils. * Certified organic. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BONDI WASH je ucelená řada přírodních produktů pro domov, tělo i psí kamarády, které kombinují sílu a vůni australských rostlin s luxusní směsí dalších éterických olejů a přírodních ingrediencí. BONDI WASH vytváří charakteristické produkty, které jsou dobré jak pro vás a váš domov, ale i pro planetu. Díky použití australských olejů a přírodních přísad jsou produkty BONDI WASH jemné, ale velmi účinné.

Zobrazit více

K založení značky BONDI WASH v roce 2013 inspiroval její zakladatelku Belindu Everingham román Patricka Susskinda „Parfém“, který pojednává o evokující síle vůně. Když si román četla na dovolené v Queenslandu na severu Austrálie obklopena neobvyklou původní flórou, začala přemýšlet o tom, zda by Austrálie mohla vytvářet krásné vůně a produkty z původních rostlin, stejně jako to Francouzi dělají po celá staletí.

Řada BONDI WASH byla vyvinuta na základě odborných znalostí chemiků a za použití nejnovějších technologií v přírodních ingrediencích. Všechny produkty jsou před uvedením na trh testovány na lidech s citlivou pokožkou.

Všechny produkty BONDI WASH jsou z 99 až 100% rostlinného původu. Jediné přísady, které nejsou odvozeny z rostlin, jsou konzervační látky používané v potravinářství. Výrobky jsou netoxické, biologicky odbouratelné a obsahují přísady od nejlepších australských dodavatelů.

parfemaci produktů BONDI WASH bylo přistupováno stejně, jako při tvorbě klasického parfému, vždy s přidáním olejů z australských keřů. Ostatní čistě rostlinné vůně z Austrálie a celého světa byly poté smíchány tak, aby zahrnovaly horní, střední i základní nóty.

Produkty BONDI WASH používají původní australské oleje, které mají zajímavé vůně - tedy nečekejte jen standardní eukalyptus či čajovník. Tyto oleje z divokých rostlin a keřů mají jednu společnou vlastnost - jsou přirozeně antibakteriální.

Mezi další aktivní australské přísady používané k výrobě produktů BONDI WASH patří olej z australské akácie, extrakt z marteji myrtolisté přezdívané „opičí jablko“ nebo olej ze semen banksie, jejichž jedinečné a silné vlastnosti byly objeveny teprve nedávno.

Zpět do obchodu