Powered by Smartsupp

Bondi Wash - STAY AWAY SPRAY - REPELENTNÍ PŘÍPRAVEK

Tato 100 % přírodní  kompozice, navržená k odpuzování létajícího a plazícího hmyzu, obsahuje speciální směs původních australských éterických olejů složenou z výtažků z korymbie citroníkové, citronové myrty a citronového čajovníku. Nastříkejte jej na exponovaná místa pokožky, abyste zabránili poštípání od komárů a jiného otravného hmyzu. Dá se rovněž aplikovat na již poštípaná místa pro zklidnění a snížení podráždění pokožky.

125 ml

Velikost a vůně
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Bondi Wash
510 Kč
Kategorie: Kosmetika

Typ vůně: Native Lemon - Nativní CitronSilná směs původních australských olejů, které přirozeně odpuzují hmyz. Obsahuje výtažky z korymbie citroníkové, citronové myrty a citronového čajovníku, které dohromady vytváří neodolatelný citronový koktejl.

Použití: Nastříkejte na nechráněná místa pokožky pro ochranu před komáry, mouchami, mravenci atd. Lze nastříkat i na tvrdé povrchy k odpuzování lezoucího a létajícího hmyzu. Také zklidní a sníží podráždění ze stávajících kousnutí.

Složení: Aqua, ethanol, glycerin, essential oils, sodium polyacrylate, sodium benzoate, isotridecyl isononanoate, trideceth-6, potassium sorbate.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BONDI WASH je ucelená řada přírodních produktů pro domov, tělo i psí kamarády, které kombinují sílu a vůni australských rostlin s luxusní směsí dalších éterických olejů a přírodních ingrediencí. BONDI WASH vytváří charakteristické produkty, které jsou dobré jak pro vás a váš domov, ale i pro planetu. Díky použití australských olejů a přírodních přísad jsou produkty BONDI WASH jemné, ale velmi účinné.

Zobrazit více

K založení značky BONDI WASH v roce 2013 inspiroval její zakladatelku Belindu Everingham román Patricka Susskinda „Parfém“, který pojednává o evokující síle vůně. Když si román četla na dovolené v Queenslandu na severu Austrálie obklopena neobvyklou původní flórou, začala přemýšlet o tom, zda by Austrálie mohla vytvářet krásné vůně a produkty z původních rostlin, stejně jako to Francouzi dělají po celá staletí.

Řada BONDI WASH byla vyvinuta na základě odborných znalostí chemiků a za použití nejnovějších technologií v přírodních ingrediencích. Všechny produkty jsou před uvedením na trh testovány na lidech s citlivou pokožkou.

Všechny produkty BONDI WASH jsou z 99 až 100% rostlinného původu. Jediné přísady, které nejsou odvozeny z rostlin, jsou konzervační látky používané v potravinářství. Výrobky jsou netoxické, biologicky odbouratelné a obsahují přísady od nejlepších australských dodavatelů.

parfemaci produktů BONDI WASH bylo přistupováno stejně, jako při tvorbě klasického parfému, vždy s přidáním olejů z australských keřů. Ostatní čistě rostlinné vůně z Austrálie a celého světa byly poté smíchány tak, aby zahrnovaly horní, střední i základní nóty.

Produkty BONDI WASH používají původní australské oleje, které mají zajímavé vůně - tedy nečekejte jen standardní eukalyptus či čajovník. Tyto oleje z divokých rostlin a keřů mají jednu společnou vlastnost - jsou přirozeně antibakteriální.

Mezi další aktivní australské přísady používané k výrobě produktů BONDI WASH patří olej z australské akácie, extrakt z marteji myrtolisté přezdívané „opičí jablko“ nebo olej ze semen banksie, jejichž jedinečné a silné vlastnosti byly objeveny teprve nedávno.

Zpět do obchodu