Powered by Smartsupp

Bondi Wash - WOOL & CASHMERE WASH - PROSTŘEDEK NA PRANÍ VLNY A KAŠMÍRU

Zcela přírodní přípravek vyvinutý speciálně pro použití na pletené látky, jako je bavlna, len, vlna, fleece, žerzej a kašmír. Díky použití tohoto delikátního prostředku zůstane vlna měkká a nadýchaná, směs esenciálních olejů s vysokým obsahem limonenu pomáhá odpuzovat nežádoucí šatní škůdce. 

500 ml – 25 dávek pro praní v pračce nebo 50 dávek pro ruční praní

 

Velikost a vůně
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Bondi Wash
630 Kč
Kategorie: Interiér

Přípravek je vhodný pro praní v pračce nebo pro ruční praní, zanechává lehkou vůni. Je šetrný k životnímu prostředí. Neobsahuje žádné sírany, syntetické vůně, ropné destiláty, optické rozjasňovače, bělidla ani další škodlivé látky. Jeho použití je bezpečné v blízkosti dětí, miminek a domácích zvířat.

Typ vůně: Fragonia & Sandalwood - Fragonie & Santalové dřevoKeřový olej z Fragonie vonící po jemných květinových lístcích. Smíchaný s australským santalovým dřevem, zázvorem a pačuli vytváří uklidňující a uzemňující přírodní vůni.

Použití: Nalijte dvě víčka (10 ml) do kbelíku nebo dřezu na ruční mytí. Pro praní v pračce s předním plněním použijte 4 uzávěry (20 ml). U horního plnění použijte 4 uzávěry (20 ml) pro průměrnou náplň a až 6 uzávěrů (30 ml) pro velkou náplň. Chraňte před přímým slunečním zářením a spotřebujte do 12 měsíců od otevření.

Složení: Purified water, plant-based surfactants, plant-derived alcohol, glycerin, citric acid, glyceryl caprylate, Australian bush oils, essential oils, acacia senegal gum, sodium phytate, limonene, linalool.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BONDI WASH je ucelená řada přírodních produktů pro domov, tělo i psí kamarády, které kombinují sílu a vůni australských rostlin s luxusní směsí dalších éterických olejů a přírodních ingrediencí. BONDI WASH vytváří charakteristické produkty, které jsou dobré jak pro vás a váš domov, ale i pro planetu. Díky použití australských olejů a přírodních přísad jsou produkty BONDI WASH jemné, ale velmi účinné.

Zobrazit více

K založení značky BONDI WASH v roce 2013 inspiroval její zakladatelku Belindu Everingham román Patricka Susskinda „Parfém“, který pojednává o evokující síle vůně. Když si román četla na dovolené v Queenslandu na severu Austrálie obklopena neobvyklou původní flórou, začala přemýšlet o tom, zda by Austrálie mohla vytvářet krásné vůně a produkty z původních rostlin, stejně jako to Francouzi dělají po celá staletí.

Řada BONDI WASH byla vyvinuta na základě odborných znalostí chemiků a za použití nejnovějších technologií v přírodních ingrediencích. Všechny produkty jsou před uvedením na trh testovány na lidech s citlivou pokožkou.

Všechny produkty BONDI WASH jsou z 99 až 100% rostlinného původu. Jediné přísady, které nejsou odvozeny z rostlin, jsou konzervační látky používané v potravinářství. Výrobky jsou netoxické, biologicky odbouratelné a obsahují přísady od nejlepších australských dodavatelů.

parfemaci produktů BONDI WASH bylo přistupováno stejně, jako při tvorbě klasického parfému, vždy s přidáním olejů z australských keřů. Ostatní čistě rostlinné vůně z Austrálie a celého světa byly poté smíchány tak, aby zahrnovaly horní, střední i základní nóty.

Produkty BONDI WASH používají původní australské oleje, které mají zajímavé vůně - tedy nečekejte jen standardní eukalyptus či čajovník. Tyto oleje z divokých rostlin a keřů mají jednu společnou vlastnost - jsou přirozeně antibakteriální.

Mezi další aktivní australské přísady používané k výrobě produktů BONDI WASH patří olej z australské akácie, extrakt z marteji myrtolisté přezdívané „opičí jablko“ nebo olej ze semen banksie, jejichž jedinečné a silné vlastnosti byly objeveny teprve nedávno.

Zpět do obchodu