Chapel Factory - Heresy - niche parfém

Heresy (Kacířství) je chladivá, tichá směs kadidla a fialkových lístků - trochu introvertní a velmi elegantní. Vůně strohého stříbřitého kadidla, které se používá k impregnaci cihel a trámů starých kostelů. Laskavá vůně, která vás vtáhne zpátky v čase.

Intenzitu jí dodává černý pepř, který je ale použit jemným způsobem, který více připomíná vůni starého dřeva. Tu dále prohlubuje santalové dřevo a jemné víření pryskyřice doplněné pro úplnost použitím pačuli a vetiveru.

EDP 100 ml

Značka: Chapel Factory
2 370 Kč
Kategorie: Vůně
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Dřevitá, Kadidlová
Pro koho: Unisex

"Ze všech parfémů je kadidlo nejprestižnější. Jeho historie vysvětluje jeho význam v průběhu věků a civilizací. Moje zvědavost ohledně ušlechtilých surovin mě vedla k posvátným místům, kde čichová akustika rezonuje jako pozvání k meditaci...", říká Anaïs Biguine, tvůrkyně této speciální edice.

Hlava: Incense (kouřové aroma)

Srdce: Santalové dřevo

Základ: Gaïac

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
I Avatar autora | 23.2.2021
Velmi milé překvapení...nakupovala jsem "naslepo", popis krásně sedí, spokojenost!

Po Jardins ďEcrivains, Les Cocottes de Paris či Gri Gri Parfums přichází francouzská parfémářka Anaïs Biguine se svou novou značkou Chapel Factory věnovanou vůni posvátného kadidla. Řada vůní, svíček a difuzérů je tedy přímo stvořená pro dotvoření vašich osobních svatyní.