Powered by Smartsupp

Claus Porto - Dárkový box DECO - 3 mýdla

Skvělá volba pro ty, co milují aromatické vůně. Dárkový box Deco nabízí aromatický zážitek, který sahá od svěžích a zelených tónů v mýdle Deco přes dřevitý a čistý mořský vánek přicházející z Ceriny až po pikantní květinové tóny ve Favoritu. Tato tři barevná mýdla, ukrytá ve „starých“ obalech inspirovaných secesí, jsou součástí jedinečného designového dědictví značky Claus Porto.

3 x 150 g

Značka: Claus Porto
1 000 Kč
Kategorie: Kosmetika
  • Jedinečná vůně Favorito kombinuje šťavnaté červené bobule a zelené listy s jemnou vůní čerstvě řezaných růží, prohřátou silnou špetkou pepře a pačuli.
  • Svěží lesní vůně Deco mísí tóny galbana a cypřiše s dřevitou kompozicí borovice, eukalyptu a balzamikového elemi. Je zakončena pikantním nádechem jalovce a cedru.
  • Dřevitá vůně Cerina je silně inspirována členitým portugalským pobřežím. Tóny jehličí a mořského mechu jsou obklopeny svěží sladkostí jemných bílých květů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Parfémový dům Claus Porto, založený v Portu v roce 1887, je nejstarším portugalským výrobcem mýdla a parfémů. Manufaktura vyrábí již 130 let mýdla s čistým respektem k letitým tradicím města, ve kterém se značka zrodila. Je považována za jednu z nejprestižnějších značek v zemi a má pozoruhodnou historickou minulost, která se vyznačuje autenticitou a exkluzivitou. Tento unikátní sortiment si v průběhu let zachoval tradiční výrobní postupy, které jej proslavily. Dnes má značka neuvěřitelnou sbírku ručně kreslených etiket a designů, z nichž každý má svou vlastní identitu.

Zobrazit více

Koncept

Veškerá produkce je založena na použití těch nejlepších surovin a na recepturách, na které se Claus Porto během desetiletí stal odborníkem. Ve svých recepturách používají maximum přírodních složek, základ jejich mýdel je připravován z olejů rostlinného původu.

100% přírodní mýdla s kultovními vůněmi a vintage inspirací jsou jak klasická, tak inovativní. Vyrábí se podle tradiční receptury ze směsi mýdlové pasty, vůní, pigmentů a aromatických olejů. Obsah 2 % bambuckého másla zaručuje hloubkovou hydrataci a vyživenou pokožku.

Mýdla jsou ručně balena do barevných art deco obalů včetně překrásných vintage etiket.

Jedinečné balení mýdel Claus Porto je inspirováno archivem ručně kreslených děl symbolizujících bohatou předrepublikánskou portugalskou kulturu a okázalost Belle Époque. Jejich výrobní proces podléhá kontrole kvality v souladu s nejpřísnějšími normami, zahrnující všechny fáze od výběru ingrediencí až po finální balení. Žádná z přísad použitých při výrobě mýdel není testována na zvířatech.

Tvůrci

Kořeny společnosti Claus Porto sahají do roku 1887, kdy dva němečtí gentlemani Ferdinand Claus a Goerges Schweder přijeli do krásného historického portugalského města. Spojení těchto dvou evropských identit vedlo k vytvoření domu známého svými kosmetickými produkty a parfémy.

 

Zpět do obchodu