Powered by Smartsupp

COVER HAIR NO. 93 MĚDĚNĚ ČERVENÁ - krycí pudr na šediny

Krycí pudr na vlasy okamžitě kryje odrůstající a šedivějící vlasy. Každý milimetr odrůstajících nebo šedivějících vlasů díky němu můžeme mít pod kontrolou okamžitě a bez čekání na nápravu u kadeřníka.

Značka: Care & Cover
990 Kč –29 % 700 Kč
Kategorie: Kosmetika
COVER HAIR NO. 93 MĚDĚNĚ ČERVENÁ - krycí pudr na šediny
990 Kč –29 %

V nabídce máme osm přírodních odstínů barvy splývajících s vlasovými vlákny a diskrétně řešících problém, který prozrazuje více, než bychom chtěli. Přizpůsobivá a lehká textura pudru promění svými úžasnými výsledky nedostatek v dokonalost. Přirozený efekt získáte díky směsi zklidňujících vosků, vitaminům E a C, kyselině citronové a pH regulátoru, který vyživuje a chrání vlasy silným antioxidantem. Pudr se snadno nanáší a stejně tak snadno je i odstranitelný šamponem na mytí vlasů.

Použití: Pomocí přiloženého štětečku (po celé jeho délce) naneste přípravek na vlasy od kořínků až po konečky. Postup je možné opakovat dokud nebudou kořínky zcela pokryty a barva vlasů jednotná. Po dobu 1 minuty nechte pudr přilnout a poté vyčešte.

Upozornění: Při nanesení nadměrného množství produkt plně nepřilne k vlasovému vláknu. V případě zájmu lze vytvořit i proužky jiného odstínu barvy nanesením kontrastní barvy po celé délce vlasu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Care & Cover Milano je v naší nabídce zastoupena krycími pudry na vlasy. Ty jsou malým, ale velmi ceněným pomocníkem pro krytí šedin. Elegantní balení, jednoduchá aplikace, složení, díky nimž budou vaše vlasy vyživené a hlavně dlouhá výdrž tohoto produktu z něj dělá skutečný malý poklad.

Zpět do obchodu