Depuravita - Absolute Shine

Pokud vaše pokožka vypadá fádně, zaníceně či dehydratovaně, vaše vlasy jsou suché a křehké, máme produkt přesně pro vás.

Absolute Shine je mnohočetný a všestranný doplněk stravy z těch nejlepších účinných látek přírodního původu.

Pro vaší denní péči o vlasy a pokožku.

120 kapslí

Položka byla vyprodána…
Značka: Depuravita
2 340 Kč
Kategorie: Kosmetika
Položka byla vyprodána…

Vlasy - redukce vypadávání vlasů a zvýšení jejich jasu, zlepšení jejich pevnosti.

Celkový stav - pomáhá v boji proti volným radikálům a prospívá játrům v jejich detoxikačním procesu.

Účinek prokázaný testem

V dotazníku vyplněném po skončení studie byli účastníci požádáni, aby vyhodnotili jak účinné produkty podle nich byly. Není překvapivé, že placebo zabodovalo v dotazníku velmi slabě, jelikož 87,5% účastníků mělo pocit, že není účinný co se týče nehtů. Ve skupině Cynatine HNS, 91,7% účastníků pocítilo, že produkt byl dostatečný pro vlasy, 50% mělo pocit, že produkt je velmi dobrý nebo vynikající. Pokud jde o nehty, 87,5% ze skupiny Cynatine HNS mělo pocit, že je produkt dostatečný, 66,6% jej považovalo za velmi dobrý nebo vynikající.

Co je třeba vědět

Produkt je formulován uznávaným Dr. Luisem Camposem, estetickým lékařem prosazujícím holistický přístup ke zdraví.

Super účinné přírodní ingredience v těch nejlepších dávkách.

Na přední pozici startovní čáry je Cynatine HNS, bioaktivní zdroj keratinu, při jehož vývoji nedošlo k ublížení žádnému zvířeti (cruelty free), s klinicky prokázanými účinky, který pomáhá zvyšovat lesk a zářivost vlasů a redukuje jejich vypadávání během mytí. Tato úžasná ingredience také chrání strukturu pokožky, pomáhá zlepšit hydrataci, pružnost a zářivost s účinkem proti stárnutí.

Přítomnost Curcumin C3 Complex®, důležitého antioxidantu, který potlačuje volné radikály, a také zabraňuje jejich tvorbě, má důležitou výhodu: na rozdíl od konvenčních nesteroidních protizánětlivých léků (NSAID), kurkuminoidy nezpůsobují vedlejší účinky ani vředy v trávicí soustavě, právě naopak podporuje zdravý imunitní systém.

Bez zmínky se neobejde také bioperin (piperin), jedna z nejdůležitějších účinných látek nacházející se v pepři, která je super stimulující a posilující.

V neposlední řadě: zinek, měď, selen, biotin a aktivní složky, které synergicky podporují zdraví pokožky a vlasů.

Úplný seznam složení

Cynatine® HNS Keratin, Curcumin C3 Complex®- (Curcuma longa L, rhizomes) dry extract stand. 95% totaI curcuminoids, Zinc oxide: L-Selenomethionine, Copper bisglycinate, Bioperine•-Black pepper (Pi per nigrum L. fruit) dry extract stand. Biotin. Shell, Hydroxypropylmethylcellulose.

Použití

Ideální během sezónních změn a jako podpora v době psychofyzického stresu užívejte 2 tablety ráno a 2 večer s jídlem.

Účinek je měřitelný po 90 denní léčbě (odpovídá přirozenému životnímu cyklu vlasů).

Produkt je vhodný pro těhotné a kojící ženy, přesto ale doporučujeme jeho užívání konzultovat se svým lékařem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Depuravita představuje holistickou řadu detoxikačních produktů, doplňků a elixírů, které čistí tělo i duši. Značka sídlící v italské Lombardii se etablovala jako průkopník v rozvíjejícím se světě detoxikační a čistící kosmetiky a je protiváhou vůči chemicky vyráběným produktům proti stárnutí. Depuravita pevně věří v propojení člověka s přírodou a vesmírem a pěstuje své vlastní ovoce a zeleninu v malebné vesničce na okraji italských Alp, kde získává vzácné, exotické vitamíny a minerály z celého světa.

Zobrazit více

Vize zakladatelky

Sandra Nassima, narozena v Istanbulu, původně manažerkou v oblasti designu a náruživou cestovatelkou, žila v rušných městech jako je New York, Miami a Milán. Kvůli životu ve městě si uvědomila důležitost očištění mysli a těla a jejich ochranu před toxiny a stresem spojenými s městským životem. Nassima byla již unavená z chemicky vylepšovaných produktů, a proto se obrátila k matce přírodě, aby se vydala na cestu k vytvoření těch nejlepších detoxikačních a kosmetických přípravků na trhu. V roce 2018 Nassima představila přelomový projekt, který kombinuje péči o pleť, výživu a zdravý životní styl, inspirovaný ájurvédskými holistickými filozofiemi. Na své cestě zjistila, že přírodní, organické a aktivní složky jsou klíčem k obnovení vitality a zpomalení procesu stárnutí.

 “S vesmírem jako mým průvodcem, vítám pozitivní energii, stejně smýšlející a pozitivní lidi, kteří sehrávají důležitou roli v této neustále se vyvíjející revoluci životního stylu.”

Sandra Nassima

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení