Powered by Smartsupp

Depuravita - Absolute Shine

Nové, koncentrovanější tablety!

Pokud vaše pokožka vypadá fádně, zaníceně či dehydratovaně, vaše vlasy jsou suché a křehké, máme produkt přesně pro vás.

Absolute Shine je mnohočetný a všestranný doplněk stravy z těch nejlepších účinných látek přírodního původu.

Pro vaší denní péči o vlasy a pokožku.

60 kapslí

Značka: Depuravita
1 960 Kč
Kategorie: Kosmetika

Vlasy - redukce vypadávání vlasů a zvýšení jejich jasu, zlepšení jejich pevnosti.

Celkový stav - pomáhá v boji proti volným radikálům a prospívá játrům v jejich detoxikačním procesu.

Účinek prokázaný testem

V dotazníku vyplněném po skončení studie byli účastníci požádáni, aby vyhodnotili jak účinné produkty podle nich byly. Není překvapivé, že placebo zabodovalo v dotazníku velmi slabě, jelikož 87,5% účastníků mělo pocit, že není účinný co se týče nehtů. Ve skupině Cynatine HNS, 91,7% účastníků pocítilo, že produkt byl dostatečný pro vlasy, 50% mělo pocit, že produkt je velmi dobrý nebo vynikající. Pokud jde o nehty, 87,5% ze skupiny Cynatine HNS mělo pocit, že je produkt dostatečný, 66,6% jej považovalo za velmi dobrý nebo vynikající.

Co je třeba vědět

Produkt je formulován uznávaným Dr. Luisem Camposem, estetickým lékařem prosazujícím holistický přístup ke zdraví.

Super účinné přírodní ingredience v těch nejlepších dávkách.

Na přední pozici startovní čáry je Cynatine HNS, bioaktivní zdroj keratinu, při jehož vývoji nedošlo k ublížení žádnému zvířeti (cruelty free), s klinicky prokázanými účinky, který pomáhá zvyšovat lesk a zářivost vlasů a redukuje jejich vypadávání během mytí. Tato úžasná ingredience také chrání strukturu pokožky, pomáhá zlepšit hydrataci, pružnost a zářivost s účinkem proti stárnutí.

Přítomnost Curcumin C3 Complex®, důležitého antioxidantu, který potlačuje volné radikály, a také zabraňuje jejich tvorbě, má důležitou výhodu: na rozdíl od konvenčních nesteroidních protizánětlivých léků (NSAID), kurkuminoidy nezpůsobují vedlejší účinky ani vředy v trávicí soustavě, právě naopak podporuje zdravý imunitní systém.

Bez zmínky se neobejde také bioperin (piperin), jedna z nejdůležitějších účinných látek nacházející se v pepři, která je super stimulující a posilující.

V neposlední řadě: zinek, měď, selen, biotin a aktivní složky, které synergicky podporují zdraví pokožky a vlasů.

Úplný seznam složení

Cynatine® HNS Keratin, Curcumin C3 Complex®- (Curcuma longa L, rhizomes) dry extract stand. 95% totaI curcuminoids, Zinc oxide: L-Selenomethionine, Copper bisglycinate, Bioperine•-Black pepper (Pi per nigrum L. fruit) dry extract stand. Biotin. Shell, Hydroxypropylmethylcellulose.

Použití

Ideální během sezónních změn a jako podpora v době psychofyzického stresu užívejte 2 tablety ráno s jídlem.

Účinek je měřitelný po 90 denní léčbě (odpovídá přirozenému životnímu cyklu vlasů).

Produkt je vhodný pro těhotné a kojící ženy, přesto ale doporučujeme jeho užívání konzultovat se svým lékařem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Depuravita představuje holistickou řadu detoxikačních produktů, doplňků a elixírů, které čistí tělo i duši. Značka sídlící v italské Lombardii se etablovala jako průkopník v rozvíjejícím se světě detoxikační a čistící kosmetiky a je protiváhou vůči chemicky vyráběným produktům proti stárnutí. Depuravita pevně věří v propojení člověka s přírodou a vesmírem a pěstuje své vlastní ovoce a zeleninu v malebné vesničce na okraji italských Alp, kde získává vzácné, exotické vitamíny a minerály z celého světa.

Zobrazit více

Vize zakladatelky

Sandra Nassima, narozena v Istanbulu, původně manažerkou v oblasti designu a náruživou cestovatelkou, žila v rušných městech jako je New York, Miami a Milán. Kvůli životu ve městě si uvědomila důležitost očištění mysli a těla a jejich ochranu před toxiny a stresem spojenými s městským životem. Nassima byla již unavená z chemicky vylepšovaných produktů, a proto se obrátila k matce přírodě, aby se vydala na cestu k vytvoření těch nejlepších detoxikačních a kosmetických přípravků na trhu. V roce 2018 Nassima představila přelomový projekt, který kombinuje péči o pleť, výživu a zdravý životní styl, inspirovaný ájurvédskými holistickými filozofiemi. Na své cestě zjistila, že přírodní, organické a aktivní složky jsou klíčem k obnovení vitality a zpomalení procesu stárnutí.

 “S vesmírem jako mým průvodcem, vítám pozitivní energii, stejně smýšlející a pozitivní lidi, kteří sehrávají důležitou roli v této neustále se vyvíjející revoluci životního stylu.”

Sandra Nassima

Zpět do obchodu