Powered by Smartsupp

Depuravita - Hello Wrinkles

Získejte zdravější a lesklejší pokožku zevnitř!

Produkt Hello Wrinkles se zabývá problematiku celého proces stárnutí pleti. Spoléhá na osvědčené ingredience navržené pro zlepšení vaší pleti, které působí až hluboko pod epidermis. Tento jednoduchý rozpustný výtažek je nabitý kolagenovými peptidy, látkou získanou přirozenou cestou, která v klinických studiích prokázala schopnost zvýšit elasticitu a hydrataci pokožky díky stimulaci metabolismu kolagenu. Hloubkově pronikající peptidy zpomalují a působí proti tvorbě vrásek a pleť je následně zářivější a mladistvější. Studie ukazují, že po 4 týdnech užívání měli jednotlivci vyšší koncentraci kožního prokolagenu a méně vrásek.

30 sáčků rozpustných ve vodě

 

Značka: Depuravita
960 Kč
Kategorie: Kosmetika

Receptura Hello Wrinkles je ještě účinnější díky obsahu koenzymu Q10, antioxidantu, který naše tělo přirozeně produkuje a hraje klíčovou roli v uchovávání a tvorbě buněk. Tento produkt také obsahuje elektrolyty, které se starají o správnou hydrataci pokožky a pomáhají posilovat a doplňovat její buňky. Spolu s kolagenovými peptidy nabízí tato dokonalá kombinace ingrediencí vysoce účinnou a příznivou každodenní péči, celkové zlepšení textury a výsledné zdraví pokožky. Hello Wrinkles poskytuje příležitost mužům a ženám stárnout elegantněji a zároveň udržovat své tělo zcela hydratované.

Klíčové ingredience:

potassium citrate; collagen; calcium lactate, sodium chloride; magnesium salts of citric acid; flavour; acid: citric acid; Coenzyme Q10 gamma cyclodextrin inclusion complex

Použití:

Kolekce Beauty Charger se prodává v měsíčních baleních po 30 sáčcích. Jednoduše vysypte prášek z každého sáčku do lahvičky, naplňte vodou, protřepejte a vypijte. Vhodné pro každodenní použití. Uchovávejte na chladném a suchém místě a mimo dosah dětí.

Výhody:

Sáčky jsou vhodné pro použití doma i na cestách a obsahují ty nejlepší aktivní složky, které vyživují, chrání a hydratují vaše tělo uvnitř i vně. Den za dnem se díky nim budete cítit revitalizovaní a dodají vám zářivou a zdravou pleť. Snadné použití, efektivní výsledky.

Složení: Fish protein hydrolysates (Marine collagen and elastin oligopeptides), maltodextrin, acidifier; citric acid, potassium chloride, magnesium carbonate, flavor, magnesium oxide, magnesium citrate, Coenzyme QlO, magnesium chloride, magnesium sulfate, sodium bi carbonate.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Depuravita představuje holistickou řadu detoxikačních produktů, doplňků a elixírů, které čistí tělo i duši. Značka sídlící v italské Lombardii se etablovala jako průkopník v rozvíjejícím se světě detoxikační a čistící kosmetiky a je protiváhou vůči chemicky vyráběným produktům proti stárnutí. Depuravita pevně věří v propojení člověka s přírodou a vesmírem a pěstuje své vlastní ovoce a zeleninu v malebné vesničce na okraji italských Alp, kde získává vzácné, exotické vitamíny a minerály z celého světa.

Zobrazit více

Vize zakladatelky

Sandra Nassima, narozena v Istanbulu, původně manažerkou v oblasti designu a náruživou cestovatelkou, žila v rušných městech jako je New York, Miami a Milán. Kvůli životu ve městě si uvědomila důležitost očištění mysli a těla a jejich ochranu před toxiny a stresem spojenými s městským životem. Nassima byla již unavená z chemicky vylepšovaných produktů, a proto se obrátila k matce přírodě, aby se vydala na cestu k vytvoření těch nejlepších detoxikačních a kosmetických přípravků na trhu. V roce 2018 Nassima představila přelomový projekt, který kombinuje péči o pleť, výživu a zdravý životní styl, inspirovaný ájurvédskými holistickými filozofiemi. Na své cestě zjistila, že přírodní, organické a aktivní složky jsou klíčem k obnovení vitality a zpomalení procesu stárnutí.

 “S vesmírem jako mým průvodcem, vítám pozitivní energii, stejně smýšlející a pozitivní lidi, kteří sehrávají důležitou roli v této neustále se vyvíjející revoluci životního stylu.”

Sandra Nassima

Zpět do obchodu