Powered by Smartsupp

Depuravita - Probiotická čokoláda NEW 2024

Rozmazlete své chuťové buňky a pečujte o zdraví vašeho střeva. Představte si kouzlo Probiotické čokolády z raw amazonského kakaa, výjimečného výtvoru, který je navržen tak, aby okouzlil vaše chuťové buňky a zároveň poskytl božskou výživu vašemu střevu. Pravé kouzlo spočívá v probiotické síle Bacillus Coagulans. S každým čtverečkem čokolády získáte 10 miliard CFU tohoto prospěšného probiotika, pečlivě zakapsulovaného, aby přežilo průchod trávicím systémem.

125g = 25 dávek

 

Značka: Depuravita
1 375 Kč
Kategorie: Kosmetika
Snímek obrazovky 2024 04 15 v 20.20.22
Novinka

Složení: 90% kakao, bio kakaové máslo, bio palmový cukr, esenciální olej z bergamotu, probiotikum Bacillus Coagulans (2%).

Použití: Dopřejte si jednu čokoládu denně před nebo při snídani.

Produkt je vhodný pro těhotné a kojící ženy, přesto ale doporučujeme jeho užívání konzultovat se svým lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Depuravita představuje holistickou řadu detoxikačních produktů, doplňků a elixírů, které čistí tělo i duši. Značka sídlící v italské Lombardii se etablovala jako průkopník v rozvíjejícím se světě detoxikační a čistící kosmetiky a je protiváhou vůči chemicky vyráběným produktům proti stárnutí. Depuravita pevně věří v propojení člověka s přírodou a vesmírem a pěstuje své vlastní ovoce a zeleninu v malebné vesničce na okraji italských Alp, kde získává vzácné, exotické vitamíny a minerály z celého světa.

Zobrazit více

Vize zakladatelky

Sandra Nassima, narozena v Istanbulu, původně manažerkou v oblasti designu a náruživou cestovatelkou, žila v rušných městech jako je New York, Miami a Milán. Kvůli životu ve městě si uvědomila důležitost očištění mysli a těla a jejich ochranu před toxiny a stresem spojenými s městským životem. Nassima byla již unavená z chemicky vylepšovaných produktů, a proto se obrátila k matce přírodě, aby se vydala na cestu k vytvoření těch nejlepších detoxikačních a kosmetických přípravků na trhu. V roce 2018 Nassima představila přelomový projekt, který kombinuje péči o pleť, výživu a zdravý životní styl, inspirovaný ájurvédskými holistickými filozofiemi. Na své cestě zjistila, že přírodní, organické a aktivní složky jsou klíčem k obnovení vitality a zpomalení procesu stárnutí.

 “S vesmírem jako mým průvodcem, vítám pozitivní energii, stejně smýšlející a pozitivní lidi, kteří sehrávají důležitou roli v této neustále se vyvíjející revoluci životního stylu.”

Sandra Nassima

Zpět do obchodu