Powered by Smartsupp

Depuravita - Strike a Pause

Zastavte návaly horka, noční pocení, výkyvy nálad a další problémy s účinnou kombinací vitamínů, adaptogenů a rostlinných látek speciálně navrženou pro ženy po 40. roce života.

Balení obsahuje 20 dávek.

Značka: Depuravita
1 200 Kč
Kategorie: Kosmetika

Sáček "vše v jednom" Strike s Pause vás podpoří během této hormonální změny a zároveň vám dodá vitamíny nezbytné pro ženy po 40. roce života, abyste se cítila co nejlépe. Ačkoli neexistuje žádný konkrétní věk, kdy se menopauza dostaví, většina žen tuto událost obvykle zažívá v období od poloviny 40. do poloviny 50. roku života. Perimenopauza, což je přechodná fáze předcházející menopauze, se může projevit o osm až deset let dříve. V té době začíná klesat hladina estrogenu, což vede například k nočnímu pocení, návalům horka, výkyvům nálad a nízkému libidu.

Když se dostaví příznaky menopauzy a perimenopauzy, může se zdát, že je téměř nemožné stárnout s grácií. Odborníci z Depuravity proto vytvořili jedinečný a holistický doplněk stravy, který obsahuje účinnou kombinaci adaptogenů, vitamínů a rostlinných látek, jež se nepodobá žádnému dalšímu na trhu. Tyto složky byly promyšleně smíchány tak, aby podpořily vaše hormony a libido před menopauzou a během ní.

Klíčové ingredience:

Adaptogeny jsou zcela přírodní zázraky rostlinného původu, které pomáhají tělu přizpůsobit se stresu. A co je více stresující než menopauza? Přípravek Strike a Pause obsahuje mimořádně prospěšnou směs adaptogenů včetně schisandry, astragalu, cordycepsu, ashwagandhy a rhodioly. Tyto byliny  a houby společně působí na zlepšení nálady a regulaci teplotních změn.

  • Schisandra jsou bobule, jejichž název v čínštině znamená "pět chutí" a v tradiční čínské medicíně se používají po tisíciletí. Ve studiích bylo zjištěno, že snižují návaly horka, noční pocení a bušení srdce u žen s příznaky menopauzy.
  • Astralagus - kořen astralagu je vynikajícím prostředkem na podporu imunity, který se v čínské medicíně používá již po staletí. Bylo prokázáno, že zmírňuje návaly horka, noční pocení a deprese u žen v menopauze.
  • Cordyceps jsou léčivé houby, které mohou být velmi účinné v boji proti účinkům snížené hladiny estrogenu. Tyto „zázračné“ houby stimulují uvolňování estrogenu, čímž zlepšují náladu i libido.
  • Ashwagandha je také známá jako indický ženšen. Tato bylina se v ajurvédské medicíně používá již tisíce let a účinně podporuje hladinu cukru v krvi a stabilní metabolismus, snižuje úzkost a depresi a také stabilizuje náladu a zvyšuje libido.
  • Rhodiola je kvetoucí rostlina z chladných oblastí Evropy a Asie, která pomáhá při mnoha kognitivních vedlejších účincích menopauzy, jako je únava, úzkost, deprese, slábnoucí paměť a nesnášenlivost stresu.

Superpotraviny

  • Jetel červený - Příznaky menopauzy jsou způsobeny změnou hormonů - konkrétně snížením hladiny estrogenu. Červený jetel, bylina, která roste divoce po celé Evropě a Americe, obsahuje rostlinnou chemickou látku zvanou isoflavon, která má na tělo účinky podobné estrogenu. Jinými slovy, sbohem, návaly horka.
  • Olej z brutnáku lékařského - Olej z brutnáku lékařského je bohatý na kyselinu gama-linolovou, formu omega-6 mastné kyseliny, která pomáhá tělu bojovat proti zánětům. Tento účinný olej má ve skutečnosti nejvyšší koncentraci kyseliny gama-linolové ze všech esenciálních olejů, díky čemuž účinně zmírňuje příznaky hormonální nerovnováhy, které ženy zažívají v perimenopauze, včetně návalů horka a nočního pocení.

Vitamíny D a K

Věděli jste, že s poklesem estrogenu je ženské tělo méně schopné vstřebávat a využívat důležité vitaminy? Náš sáček obsahuje vitaminy D a K, dvě základní živiny pro ženy po 40. roce života. Oba vitaminy hrají klíčovou roli při vstřebávání vápníku, pomáhají snižovat úbytek kostní hmoty, snižují riziko osteoporózy a posilují zubní sklovinu. Vitamín D navíc povzbudí vaši náladu i imunitní systém.

 

Doporučené dávkování: Smíchejte jeden sáček denně s tekutinou dle vlastního výběru. Doporučujeme přidat do smoothie, džusu, jogurtu nebo polévky. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje denní kúra. Tento doplněk stravy je 100% čistý a neobsahuje umělé příchutě, konzervační látky a barviva.

Složení: vitamin D3, vitamin K2, brutnákový olej, schizandra, cordyceps, rhodiola, astragalus, ashwagandha, červený jetel.

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Depuravita představuje holistickou řadu detoxikačních produktů, doplňků a elixírů, které čistí tělo i duši. Značka sídlící v italské Lombardii se etablovala jako průkopník v rozvíjejícím se světě detoxikační a čistící kosmetiky a je protiváhou vůči chemicky vyráběným produktům proti stárnutí. Depuravita pevně věří v propojení člověka s přírodou a vesmírem a pěstuje své vlastní ovoce a zeleninu v malebné vesničce na okraji italských Alp, kde získává vzácné, exotické vitamíny a minerály z celého světa.

Zobrazit více

Vize zakladatelky

Sandra Nassima, narozena v Istanbulu, původně manažerkou v oblasti designu a náruživou cestovatelkou, žila v rušných městech jako je New York, Miami a Milán. Kvůli životu ve městě si uvědomila důležitost očištění mysli a těla a jejich ochranu před toxiny a stresem spojenými s městským životem. Nassima byla již unavená z chemicky vylepšovaných produktů, a proto se obrátila k matce přírodě, aby se vydala na cestu k vytvoření těch nejlepších detoxikačních a kosmetických přípravků na trhu. V roce 2018 Nassima představila přelomový projekt, který kombinuje péči o pleť, výživu a zdravý životní styl, inspirovaný ájurvédskými holistickými filozofiemi. Na své cestě zjistila, že přírodní, organické a aktivní složky jsou klíčem k obnovení vitality a zpomalení procesu stárnutí.

 “S vesmírem jako mým průvodcem, vítám pozitivní energii, stejně smýšlející a pozitivní lidi, kteří sehrávají důležitou roli v této neustále se vyvíjející revoluci životního stylu.”

Sandra Nassima

Zpět do obchodu