Nově doprava zdarma.

Jardins d'Écrivains - Dickens - interiérová svíčka

Užijte si nádherně hřejivou vůni této svíčky, pro jejíž vznik se stal inspirací slavný Charles Dickens.  Ucítíte mandarinku, jehličí i esenciální oleje ze vzácného stromu aquilárie (agarwood)

svíčka 500 g

1 980 Kč

Dopřejte si ve stejné parfemaci i interiérový sprej a vstupte do světa opravdové pohody, klidu a uvolnění. Nezapomenutelná vůně pro jedinečné okamžiky. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains v překladu Zahrada spisovatelů uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.
Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem. I řada parfémů na léto – Body Splash. Každý parfém sebou nese spojení se slavným jménem a vyjadřuje charakteristiku dané osoby.