Powered by Smartsupp

Jardins d'Écrivains - Dickens - interiérová svíčka

Užijte si nádherně hřejivou vůni této svíčky, pro jejíž vznik se stal inspirací slavný Charles Dickens.  Ucítíte mandarinku, jehličí i esenciální oleje ze vzácného stromu aquilárie (agarwood)

svíčka 500 g

1 920 Kč –25 % 1 440 Kč
Kategorie: Interiér
2357 jardins d ecrivains dickens interierova svicka
1 920 Kč –25 %

Dopřejte si ve stejné parfemaci i interiérový sprej a vstupte do světa opravdové pohody, klidu a uvolnění. Nezapomenutelná vůně pro jedinečné okamžiky. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.  

Zpět do obchodu