Doers of London - Kondicionér na vlasy pro muže

Hluboce vyživující kondicionér je zformulován s cílem obnovit přirozený lesk a texturu bez zatížení vlasů.

Dokonalý parťák k šamponu Doers of London. Tahle dvojka připraví vaše vlasy na jakoukoliv zátež.

300 ml

Značka: Doers of London
540 Kč
Kategorie: Vlasová kosmetika
Pro koho: Pánská

Bio arganový olej

Bohatý na vitamíny A, C, E - oxidanty vyživující vlasy  a na kyselinu linolovou, která změkčuje vlasy a navrací jim lesk.

Bio aloe vera

Obsahuje esenciální aminokyseliny, měď a zinek, které obohacují vlasy a redukují produkci mazu.

Bio extrakt z ovesných otrub

Bohatý na beta-glukan. Tato složka pomáhá proti ztrátě vlhkosti a bojuje s negativními vlivy životního prostředí na vlasy.

Oleoresin z kopaivy lékařské

Zklidňuje a balancuje pokožku hlavy a zabraňuje případnému podráždění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Doers vznikla v Londýně díky skupině mužů, kteří se sami vypracovali a společně různými cestami hledali ty nejlepší možné produkty. Objevili mezeru na trhu, který se zpočátku zdál až neuvěřitelně přeplněný. Společně představili jednoduchou a přitom efektivní péči pro muže – nic komplikovaného. Zato s veganským složením a ve stylových černo-bílých obalech.

Zobrazit více

Oni sami už dřív vyzkoušeli spoustu produktů a uvědomili si, že nebyli u produktů vždy se vším spokojeni. Sice našli i takové, které jim ve všem vyhovovaly, ale za příliš vysoké a neodpovídající částky. Pokud hledali produkt levnější, neobjevili takový, který by byl kvalitní a opravdu účinný. A to se rozhodli změnit.

Co jim totiž chybělo, byla značka pro muže, která „mluví“ stejným jazykem jako oni a na nic si nehraje. Značka pro muže, kteří se nenechají jen tak něčím okouzlit, ale hodnotí věci podle své podstaty. Pro muže, kteří se nebojí tvrdě pracovat, protože ví, že je tato cesta dovede k jejich cíli. Pro muže, kteří vědí, že jejich zvyky a rituály je budou posouvat dál ve městě jako je Londýn. Ve městě plném příležitostí, odhodlanosti a tvrdé práce, která přináší výsledky.

To vše stojí za vznikem ucelené řady kosmetiky pro muže, která přináší tu nejvyšší účinnost a tomu odpovídající složení. Ale za cenu, kterou si většina může dovolit. Všechny ingredience jsou získávány z přírodních zdrojů, produkty nejsou testované na zvířatech a jsou veganské.

Doers. To jsou produkty, které dodrží, co slíbí. Takové, které dodají cílenou a efektivní péči, sebevědomí a prostor zaměřit se na to, co je pro vás opravdu důležité.

Zpět do obchodu