Doers of London - Tělové mléko pro muže

Zklidňující vlastnosti propůjčuje tomuto tělovému mléku obsah rostlinných výtažků s protizánětlivými účinky. Mléko s lehkou texturou se snadno roztírá a vstřebává. Zanechá vaši pokožku vyživenou, chráněnou a odpočatou.

300 ml

Značka: Doers of London
590 Kč
Kategorie: Pro muže
Tělo: Tělové krémy a oleje

Bio extrakt z arniky

Obsahuje helenalin, povzbuzující složku, která ulevuje od bolesti svalů a pomáhá uvolnit ztuhlost v těle.

Bio extrakt z měsíčku

Má silné protizánětlivé vlastnosti, které zklidňují pokožku a povzbuzují produkci kolagenu.

Bio extrakt z meduňky lékařské

Bohatý na třísloviny, které mají stahující a tonizující účinky a navrací pokožce její přirozenou rovnováhu.

Bambucké a kakaové máslo

Obsahují vysokou koncentraci mastných kyselin a vitamínů s vyživujícími a hydratačními schopnostmi.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PS Avatar autora | 12.5.2021
Příjemný na kůži, nádherně se rozmaže a krásně voní. Koupil si ho manžel, ale mažu se s ním i já :)..

Značka Doers vznikla v Londýně díky skupině mužů, kteří se sami vypracovali a společně různými cestami hledali ty nejlepší možné produkty. Objevili mezeru na trhu, který se zpočátku zdál až neuvěřitelně přeplněný. Společně představili jednoduchou a přitom efektivní péči pro muže – nic komplikovaného. Zato s veganským složením a ve stylových černo-bílých obalech.

Zobrazit více

Oni sami už dřív vyzkoušeli spoustu produktů a uvědomili si, že nebyli u produktů vždy se vším spokojeni. Sice našli i takové, které jim ve všem vyhovovaly, ale za příliš vysoké a neodpovídající částky. Pokud hledali produkt levnější, neobjevili takový, který by byl kvalitní a opravdu účinný. A to se rozhodli změnit.

Co jim totiž chybělo, byla značka pro muže, která „mluví“ stejným jazykem jako oni a na nic si nehraje. Značka pro muže, kteří se nenechají jen tak něčím okouzlit, ale hodnotí věci podle své podstaty. Pro muže, kteří se nebojí tvrdě pracovat, protože ví, že je tato cesta dovede k jejich cíli. Pro muže, kteří vědí, že jejich zvyky a rituály je budou posouvat dál ve městě jako je Londýn. Ve městě plném příležitostí, odhodlanosti a tvrdé práce, která přináší výsledky.

To vše stojí za vznikem ucelené řady kosmetiky pro muže, která přináší tu nejvyšší účinnost a tomu odpovídající složení. Ale za cenu, kterou si většina může dovolit. Všechny ingredience jsou získávány z přírodních zdrojů, produkty nejsou testované na zvířatech a jsou veganské.

Doers. To jsou produkty, které dodrží, co slíbí. Takové, které dodají cílenou a efektivní péči, sebevědomí a prostor zaměřit se na to, co je pro vás opravdu důležité.

Zpět do obchodu