Powered by Smartsupp

Eris Parfums - Delta of Venus - vzorek

Vyhnání z ráje ještě nikdy nevonělo tak dobře. Delta of Venus je ódou na zakázané ovoce zahrady Eden v jeho nejzralejší, nejšťavnatější podobě. Otevírá se šumivým výbuchem šťavnatého bergamotu a grapefruitu, sklouzává ke svůdnému akordu guavy, který exkluzivně pro Eris Parfums vytvořil parfumér Antoine Lie, a postupně přechází do kaleidoskopu tónů tropického ovoce. Velkolepost biblické zahrady dokresluje syčící had v podobě nádherně hořkých tónů galbana a pokleslé, dekadentní smyslnosti bílých květů jasmínu Sambac.  

 

„V Delta of Venus jsem se pokusil zachytit přirozenou vůni zralé, šťavnaté guavy se všemi jejími aromatickými aspekty. V kombinaci s květinovou dřevitou páteří je výsledkem velmi barevná a jiskřivá vůně s jasnou strukturou.“ – Antoine Lie, parfumér

vzorek

Značka: Eris Parfums
99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Hlava: italský bergamot, americký grapefruit

Srdce: egyptský jasmín Sambac, listy egyptské fialky

Základ: guava, íránské galbanum, haitský vetiver, santalové dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Eris Parfums uvedla na trh v roce 2016 milovnice vintage parfémů Barbara Herman. Roky sbírání a zkoumání historických parfémů ji zavedly nejprve na cestu blogování, která postupně vyústila v psaní knih a vyvrcholila spoluprací s mistrem parfémů Antoine Lie. Díky tomuto jedinečnému propojení vznikly vůně stejně odvážné a krásné, jako byly ty, které Barbara objevila během svých výletů do minulosti. 

Zobrazit více


Značka Eris Parfums, pojmenovaná po Eris, řecké bohyni sváru, rivality a válečných konfliktů, je inspirována múzami – božskými, lidskými a vonnými – které jsou příkladem nekonvenční krásy a temného, podvratného kouzla.


Mistra parfémů Antoine Lie, který stojí mimo jiné i za některými parfémy pro značku Les Indémodables, potkala Barbara během rozhovoru pro svou knihu Scent and Subversion: Decoding a Century of Provocative Perfume (Lyons Press: 2013). Po nějakém čase ho požádala, aby jí pomohl vytvořit kolekci odvážných parfémů inspirovaných duchem starých časů, ale splňujících náročná kritéria moderní doby.

Zpět do obchodu