Powered by Smartsupp

Eris Parfums - Night Flower - vzorek

Návykovou smyslnou vůni otevírá závan svěžího aromatického kardamomu. Živočišnost kůže nádherně doplňuje podmanivá indická tuberóza, nechybí tóny březového dehtu, pačuli, skořice a fazolí tonka.

„Night Flower je vůně plná kůže, živočišných tónů a květin. Magická, sexy a návyková.“ – Antoine Lie (parfumér)

vzorek

Značka: Eris Parfums
99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Hlava: italský bergamot, ruský březový dehet, guatemalský kardamom

Srdce: semiš, indická tuberóza, laoská skořice

Základ: indonéské pačuli, venezuelské fazole tonka, pižmo (syntetické)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Eris Parfums uvedla na trh v roce 2016 milovnice vintage parfémů Barbara Herman. Roky sbírání a zkoumání historických parfémů ji zavedly nejprve na cestu blogování, která postupně vyústila v psaní knih a vyvrcholila spoluprací s mistrem parfémů Antoine Lie. Díky tomuto jedinečnému propojení vznikly vůně stejně odvážné a krásné, jako byly ty, které Barbara objevila během svých výletů do minulosti. 

Zobrazit více


Značka Eris Parfums, pojmenovaná po Eris, řecké bohyni sváru, rivality a válečných konfliktů, je inspirována múzami – božskými, lidskými a vonnými – které jsou příkladem nekonvenční krásy a temného, podvratného kouzla.


Mistra parfémů Antoine Lie, který stojí mimo jiné i za některými parfémy pro značku Les Indémodables, potkala Barbara během rozhovoru pro svou knihu Scent and Subversion: Decoding a Century of Provocative Perfume (Lyons Press: 2013). Po nějakém čase ho požádala, aby jí pomohl vytvořit kolekci odvážných parfémů inspirovaných duchem starých časů, ale splňujících náročná kritéria moderní doby.

Zpět do obchodu