Powered by Smartsupp

Eris Parfums - Scorpio Rising - niche parfém

Exploze koření na doutnajícím, jantarovém základu dřeva, kadidla, kouře a kůže. Vůně Scorpio Rising je, stejně jako astrologické znamení štíra, kterým je inspirována, krásná, ale nebezpečná, magnetická, ale impozantní. A velmi, velmi návyková. Jste připraveni hrát si s ohněm? 

„Scorpio Rising doslova přetéká opulentním koktejlem koření. Je to nebezpečná, okouzlující kráska, která vás zahalí do své zářící, magnetické smyslnosti.“ – Antoine Lie, parfumér

 

50 ml/1,7 fl. oz. extrait de parfum

Scorpio Rising je extrakt parfému ve 25 % koncentraci

Značka: Eris Parfums
4 880 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Parfém
Typ vůně: Dřevitá, Kožená, kořeněná, orientální
Pro koho: Unisex
Snímek obrazovky 2024 03 13 v 7.47.11
Novinka

Hlava: růžový pepř, černý pepř, hřebíček, skořice (vše z La Réunion, Madagaskar)

Srdce: indický kardamom, francouzská slaměnka, somálské kadidlo

Základ: indický cypriol, cedrové dřevo atlas, guajakové dřevo, šafrán, santalové dřevo, ambroxan, kašmír, haitský vetiver, kůže (syntetický akord)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Eris Parfums uvedla na trh v roce 2016 milovnice vintage parfémů Barbara Herman. Roky sbírání a zkoumání historických parfémů ji zavedly nejprve na cestu blogování, která postupně vyústila v psaní knih a vyvrcholila spoluprací s mistrem parfémů Antoine Lie. Díky tomuto jedinečnému propojení vznikly vůně stejně odvážné a krásné, jako byly ty, které Barbara objevila během svých výletů do minulosti. 

Zobrazit více


Značka Eris Parfums, pojmenovaná po Eris, řecké bohyni sváru, rivality a válečných konfliktů, je inspirována múzami – božskými, lidskými a vonnými – které jsou příkladem nekonvenční krásy a temného, podvratného kouzla.


Mistra parfémů Antoine Lie, který stojí mimo jiné i za některými parfémy pro značku Les Indémodables, potkala Barbara během rozhovoru pro svou knihu Scent and Subversion: Decoding a Century of Provocative Perfume (Lyons Press: 2013). Po nějakém čase ho požádala, aby jí pomohl vytvořit kolekci odvážných parfémů inspirovaných duchem starých časů, ale splňujících náročná kritéria moderní doby.

Zpět do obchodu