Francesca Bianchi - Libertine Neroli - vzorek

Akordy: neroli, kůže, chypre
Nálada: elegantní, svěží, vintage, svůdná, sofistikováná

Tato vůně představuje opuštění potěšení, nebo luxus zamýšlený jako požitek ze života s pocitem svobody a relaxace. Protagonisty jsou neroli ve své rafinované lehkomyslnosti spolu se sofistikovanou a svůdnou kůží.

vzorek 

99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Hlava: bergamot, petit-grain
Srdce: neroli, pelargónie, kosatec
Základ: animální akordy, kůže, labdanum, benzoin, dubový mech

Chypré struktura představuje živočišný aspekt, díky kterému je tato vůně svůdná a intenzivní, stejně jako je sofistikovaná a vintage.

Odkazy, které inspirovaly tuto tvorbu, jsou slavná místa italského společenského života minulých let. Bezstarostná atmosféra římského Dolce Vita, pocit svobody Wylerova Roman Holiday nebo vytříbená, a přitom ležérní atmosféra Minghellova Talentovaný pan Ripley.

Jedná se o první vůni řady parfémů Francesca Bianchi, věnovanou výhradně konkrétní složce.

Tato kompozice není koncipována jako jednoduché ztvárnění jedné květiny, je to komplexní kompozice, která se soustředí na neroli jako na hlavní složku. Díky tomu má velkou životnost, tělo a strukturu.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ES Avatar autora | 24.5.2023
****

Parfémářka Francesca Bianchi vytváří výjimečné, ohromující parfémy, které vyjadřují její nejhlubší emoce.

Poté, co ji k výrobě parfémů inspirovalo mnoho míst na světě, které navštívila a pracovala, jako je Marrákeš, Amsterdam a Florencie, se tato bývalá absolventka dějin umění a vydavatelka uměleckých knih nyní stará o celý proces tvorby parfémů. Od míchání a získávání vlastních materiálů až po stáčení, balení a distribuci.

Senzualistka a historička umění Bianchi je přitahována výraznějšími a emotivnějšími aspekty parfému; věří, že jakýkoli parfém, který vyvolává emoce nebo vzpomínku, je lepší než ten, který prostě vzdává hold určitému materiálu.

Osobně se inspiruje vzpomínkami na vůně z dětství, vůně nejrůznějších míst, krémů na obličej, lidí, dokonce i snů – jejím skutečným měřítkem coby umělkyně je to, že tyto pocity nejzřetelněji vyjadřuje prostřednictvím svých parfémů, aniž by ztratila cokoliv z původní intenzity. Její parfémy jsou jako silná, tajemná, smyslná a hladová stvoření, která svého nositele dokonale pohltí.

Zpět do obchodu