Powered by Smartsupp

Francesca Bianchi - Sex and the Sea - niche parfém

Akordy: orientální, pudrový, ovocný, animální
Nálada: nehorázně svůdná, originální, nezbedná

Tento parfém představuje vzpomínku na smyslné setkání u moře. Nejedná se o svěže-ozonický, neškodný parfém, ale o vášnivou a divokou směs rozehřáté pokožky, kokosového mléka na opalování, slanosti moře a písku, navozující atmosféru smyslného setkání za dunami.

parfémový extrakt 30 ml

2 700 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Parfém
Typ vůně: Ovocná, Orientální, Pudrová
Pro koho: Unisex

Tóny: mimóza, ananas, kokos, slaměnka, růže, kosatec, santalové dřevo, myrha, labdanum, benzoin, ambra, cibetka, vanilka

Jedná se o parfémový extrakt, takže používejte střídmě, koncentrace je 25 %. Vydrží velmi dlouho, v průměru 12 hodin.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MM Avatar autora | 3.3.2023
Úžasná vůně. .. začínám být závislá.

Parfémářka Francesca Bianchi vytváří výjimečné, ohromující parfémy, které vyjadřují její nejhlubší emoce.

Poté, co ji k výrobě parfémů inspirovalo mnoho míst na světě, které navštívila a pracovala, jako je Marrákeš, Amsterdam a Florencie, se tato bývalá absolventka dějin umění a vydavatelka uměleckých knih nyní stará o celý proces tvorby parfémů. Od míchání a získávání vlastních materiálů až po stáčení, balení a distribuci.

Senzualistka a historička umění Bianchi je přitahována výraznějšími a emotivnějšími aspekty parfému; věří, že jakýkoli parfém, který vyvolává emoce nebo vzpomínku, je lepší než ten, který prostě vzdává hold určitému materiálu.

Osobně se inspiruje vzpomínkami na vůně z dětství, vůně nejrůznějších míst, krémů na obličej, lidí, dokonce i snů – jejím skutečným měřítkem coby umělkyně je to, že tyto pocity nejzřetelněji vyjadřuje prostřednictvím svých parfémů, aniž by ztratila cokoliv z původní intenzity. Její parfémy jsou jako silná, tajemná, smyslná a hladová stvoření, která svého nositele dokonale pohltí.

Zpět do obchodu