Powered by Smartsupp

Francesca Bianchi - Sticky Fingers - niche parfém

Popis: kořeněné pačuli, pudrový tabák a kůže
Nálada: rock, šik, dekadentní, luxusní

Přepychové a elegantní pačuli je hlavním hrdinou této „rock-chic“ kreace. Jiskřivý kořeněný začátek odhaluje kůži a tabák, vše nasáknuté kosatcovým máslem. Představuje divokou, a přitom bezstarostnou atmosféru, sofistikovanou a smyslnou, eleganci s originalitou.

parfémový extrakt 30 ml

2 700 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Parfém
Typ vůně: Kořeněná, Kožená, Pudrová
Pro koho: Unisex

Tóny: koriandr, skořice, kosatcové máslo, pačuli, santalové dřevo, otočník, pižmo, kastoreum, kůže, tabák, fazole tonka.

Jedná se o parfémový extrakt, takže používejte střídmě, koncentrace je 25 %. Vydrží velmi dlouho, v průměru 12 hodin.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MB Avatar autora | 12.4.2023
Krásná!.. ...provzdušněné kosatcové máslo, bezgravitační nadýchaná pěna z něj a i s pár mikrozrníčky skořice, jež změklé, pouze rezavě hladí... Nádhera. Lahodnost, lahodná načokoládovělost - to určitě pačuli, vanilka, otočník, pižmo a kůže čarují..., gurmánský balzám (ve finále, základ = načokoládovělá vanilka s delikátní větrovostí). Za mě bych si název přeložila na "nenechavé prsty"... A yes, chápu, vím, proč. Prostě čiré pokušení všech smyslů... ...a to je pak slast ...chuť a hlad vem si vše a nejen slovy mě hlaď...

Parfémářka Francesca Bianchi vytváří výjimečné, ohromující parfémy, které vyjadřují její nejhlubší emoce.

Poté, co ji k výrobě parfémů inspirovalo mnoho míst na světě, které navštívila a pracovala, jako je Marrákeš, Amsterdam a Florencie, se tato bývalá absolventka dějin umění a vydavatelka uměleckých knih nyní stará o celý proces tvorby parfémů. Od míchání a získávání vlastních materiálů až po stáčení, balení a distribuci.

Senzualistka a historička umění Bianchi je přitahována výraznějšími a emotivnějšími aspekty parfému; věří, že jakýkoli parfém, který vyvolává emoce nebo vzpomínku, je lepší než ten, který prostě vzdává hold určitému materiálu.

Osobně se inspiruje vzpomínkami na vůně z dětství, vůně nejrůznějších míst, krémů na obličej, lidí, dokonce i snů – jejím skutečným měřítkem coby umělkyně je to, že tyto pocity nejzřetelněji vyjadřuje prostřednictvím svých parfémů, aniž by ztratila cokoliv z původní intenzity. Její parfémy jsou jako silná, tajemná, smyslná a hladová stvoření, která svého nositele dokonale pohltí.

Zpět do obchodu