Powered by Smartsupp

Francesca Bianchi - The Dark Side - niche parfém

Popis: orientální, dřevitá, kořeněná, pudrová, kadidlová
Nálada: tajemná, hřejivě temná, návyková, svůdná.

Nezapomenutelný a nezaměnitelný: The Dark Side je jedinečný orientální parfém s mnoha aspekty, inspirovaný marockým městem Marakéš, bohatým a okouzlujícím nádechem jeho trhu a ulic.

parfémový extrakt 30 ml

2 700 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Parfém
Typ vůně: Dřevitá, Orientální, Pudrová
Pro koho: Unisex

Tóny: med, koření, kosatec, fialka, santalové dřevo, cedrové dřevo, vetiver, ambra, styrax, kadidlo, pačuli, vanilka

Jedná se o parfémový extrakt, takže používejte střídmě, koncentrace je 25 %. Vydrží velmi dlouho, v průměru 12 hodin.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 21.2.2023
Antracit se světlem Balzám s kosatcovou čokoládou Divokost Lektvar Lenost Měď s patinou Špína Zlato Hutná hustota. Zlatistě tmavě ocelová, líně, až ztězka táhnoucí se hmota, pableskující ve slunečních paprscích, jemně doutnající, vonící jemně trpce po věky teřejících těžkých dřevech, delikátně nakyslá bezvládným - jakoby z něj kostru vytáhly - cedrem a pikantní myrhou, kašmírová éterickým kadidlem, zabalená v jantarovém oparu jak do hedvábného papíru... ...a pak - ticho, tma, jen tušení....
5
MF Avatar autora | 27.12.2022
Parfém krásně voní, přála jsem si ho pod stromeček a Ježíšek mi ho nadělil. Intenzita je opravdu hooodně silná, tak raději méně než více. Vřele doporučuji.

Parfémářka Francesca Bianchi vytváří výjimečné, ohromující parfémy, které vyjadřují její nejhlubší emoce.

Poté, co ji k výrobě parfémů inspirovalo mnoho míst na světě, které navštívila a pracovala, jako je Marrákeš, Amsterdam a Florencie, se tato bývalá absolventka dějin umění a vydavatelka uměleckých knih nyní stará o celý proces tvorby parfémů. Od míchání a získávání vlastních materiálů až po stáčení, balení a distribuci.

Senzualistka a historička umění Bianchi je přitahována výraznějšími a emotivnějšími aspekty parfému; věří, že jakýkoli parfém, který vyvolává emoce nebo vzpomínku, je lepší než ten, který prostě vzdává hold určitému materiálu.

Osobně se inspiruje vzpomínkami na vůně z dětství, vůně nejrůznějších míst, krémů na obličej, lidí, dokonce i snů – jejím skutečným měřítkem coby umělkyně je to, že tyto pocity nejzřetelněji vyjadřuje prostřednictvím svých parfémů, aniž by ztratila cokoliv z původní intenzity. Její parfémy jsou jako silná, tajemná, smyslná a hladová stvoření, která svého nositele dokonale pohltí.

Zpět do obchodu