Powered by Smartsupp

Francesca Bianchi - Tyger Tyger - niche parfém

Akordy: chypre, ovocné, dřevité
Nálada: dramatická, návyková, hypnotizující

V postapokalyptickém světě má přeživší sofistikované a vytříbené civilizace na sobě třpytivé šaty šité na míru, procházející se zakouřeným, temným místem. Protiklad mezi krásou a hrůzou vyjadřuje The Tyger od W Blakea: zvíře je neuvěřitelně okouzlující a svůdné, ale zároveň temné, hrozné a dramatické. Parfém je výsledkem této pozoruhodné a vznešené kombinace, která vytváří jedinečnou, fascinující atmosféru.

parfémový extrakt 30 ml

2 700 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Parfém
Typ vůně: Dřevitá, Chyprová, Ovocná
Pro koho: Unisex

Tóny: narkotické květiny, med, broskvový džem, pačuli, santalové dřevo, dubový mech, oud, kůže, otočník.

Jedná se o parfémový extrakt, takže používejte střídmě, koncentrace je 25 %. Vydrží velmi dlouho, v průměru 12 hodin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Parfémářka Francesca Bianchi vytváří výjimečné, ohromující parfémy, které vyjadřují její nejhlubší emoce.

Poté, co ji k výrobě parfémů inspirovalo mnoho míst na světě, které navštívila a pracovala, jako je Marrákeš, Amsterdam a Florencie, se tato bývalá absolventka dějin umění a vydavatelka uměleckých knih nyní stará o celý proces tvorby parfémů. Od míchání a získávání vlastních materiálů až po stáčení, balení a distribuci.

Senzualistka a historička umění Bianchi je přitahována výraznějšími a emotivnějšími aspekty parfému; věří, že jakýkoli parfém, který vyvolává emoce nebo vzpomínku, je lepší než ten, který prostě vzdává hold určitému materiálu.

Osobně se inspiruje vzpomínkami na vůně z dětství, vůně nejrůznějších míst, krémů na obličej, lidí, dokonce i snů – jejím skutečným měřítkem coby umělkyně je to, že tyto pocity nejzřetelněji vyjadřuje prostřednictvím svých parfémů, aniž by ztratila cokoliv z původní intenzity. Její parfémy jsou jako silná, tajemná, smyslná a hladová stvoření, která svého nositele dokonale pohltí.

Zpět do obchodu