Powered by Smartsupp

Francesca Bianchi - Under My Skin - niche parfém

Akordy: kožený, kořeněný, pudrový, dřevitý, animální
Nálada: erotická, intimní, animální, tajemná

Tajemná a svůdná, jemná a smyslná zároveň, Under my Skin je interpretací zvířecího tématu. Tato emocionální vůně zjemněná vzácným kosatcovým máslem je lidská a intimní, jako by vycházela z vaší vlastní kůže.

parfémový extrakt 30 ml

2 700 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Parfém
Typ vůně: Kořeněná, Kožená, Pudrová
Pro koho: Unisex

Tóny: grapefruit, levandule, černý pepř, koření, bulharská růže, karafiát, kosatcové máslo, pižmo, kastoreum, ambra, kožený akord, kostus, fazole tonka, peruánský balzám, santalové dřevo, vanilka, mech.

Jedná se o parfémový extrakt, takže používejte střídmě, koncentrace je 25 %. Vydrží velmi dlouho, v průměru 12 hodin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Parfémářka Francesca Bianchi vytváří výjimečné, ohromující parfémy, které vyjadřují její nejhlubší emoce.

Poté, co ji k výrobě parfémů inspirovalo mnoho míst na světě, které navštívila a pracovala, jako je Marrákeš, Amsterdam a Florencie, se tato bývalá absolventka dějin umění a vydavatelka uměleckých knih nyní stará o celý proces tvorby parfémů. Od míchání a získávání vlastních materiálů až po stáčení, balení a distribuci.

Senzualistka a historička umění Bianchi je přitahována výraznějšími a emotivnějšími aspekty parfému; věří, že jakýkoli parfém, který vyvolává emoce nebo vzpomínku, je lepší než ten, který prostě vzdává hold určitému materiálu.

Osobně se inspiruje vzpomínkami na vůně z dětství, vůně nejrůznějších míst, krémů na obličej, lidí, dokonce i snů – jejím skutečným měřítkem coby umělkyně je to, že tyto pocity nejzřetelněji vyjadřuje prostřednictvím svých parfémů, aniž by ztratila cokoliv z původní intenzity. Její parfémy jsou jako silná, tajemná, smyslná a hladová stvoření, která svého nositele dokonale pohltí.

Zpět do obchodu