Powered by Smartsupp

Jovoy - Gardez-Moi - niche parfém

"Drž mě"

„Jednotlivé tóny tvoří celek a společně tak činí parfém bohatým a harmonickým, ženským a smyslným a zároveň skutečně nadčasovým." Bertrand Duchaufour

 

EDP 100ml / Unisex

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Jovoy
3 625 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Bílé květy, Dřevitá, Květinová
Pro koho: Dámská

V roce 2012 Jovoy uvedl na trh Rouge Assassin k poctě garçonne  - výraz pro emancipované ženy. Gardez-Moi je dnes nejnovějším parfémem, který chce vzdát hold počátkům parfemářského domu. Jedná se o dobu, kdy byly nejoslavovanější i nechvalně proslulé kurtizány a milenky ve městě zahrnovány projevy úcty svých nápadníků, v podobě parfému, vášnivé prosby: "Gardez-Moi" - "drž mě".

Tato Gardénie je velkolepá, velmi bohatá kytice bílých květů, která nabízí kontrast mezi čerstvými, vodními efekty (fialky a vodnaté tóny) a rostlinnými efekty drcených listů v horních tónech. 

Hlava: aldehydy, koriandr, brambořík, listy rajčete, černý pepř 

Srdce: gardénie, jasmín, lilie, mimóza, styrax, ylang-ylang

Základ: cedrové dřevo, maliny, dubový mech, pižmo, vanilka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JOVOY je příběh okouzlující renesance. Příběh pařížského parfému, který se zrodil v roce 1923 a poté byl zapomenut na více než 80 let. V roce 2010 se dobrodruh François Hénin nechal okouzlit při svých cestách lákavými přírodními surovinami. A rozhodl se jít po jejich stopách. Od inspirativních vůní v lesích ve Vietnamu po francouzský Grasse. Podnikatelský dobrodruh získal v těchto místech jedinečnou odbornost a vhled do světa niche parfémů a jejich jedinečných ingrediencí. JOVOY Perfumer Parisien je výsledek vrcholu současné parfumerie.

Zobrazit více

Ať už se jedná o parfémy, toaletní vody či interiérové vůně, všechny výtvory JOVOY mají ohromující příběh, které vycházejí z osobního prožitku či jedinečných setkání. Každá z těchto vůní je umělecky vytvořena nezávislými tvůrčími partnery. Ingredience jsou pečlivě vybírány a komponovány tak, aby výsledný čichový dojem rozehrál jedinečný příběh. Na své si přijdou milovníci parfémů z celého světa.

JOVOY je naprostým opakem mainstreamových parfumérských výtvorů. Jedná se o výjimečné vůně, které se vyrábí tradičními francouzskými postupy. Daleko od okázalosti a elitářství. Jedinečná atmosféra těchto parfémů se dělí o svého ducha se všemi, kteří se chtějí potkat s čistými vůněmi, které rozehrají silné emoce a vtáhnou každého na cestu do nejrůznějších koutů světa. Jedná se o smyslový zážitek, který je plný intenzivního dobrodružství.

Zpět do obchodu