Powered by Smartsupp

Gri Gri - Moko Maori - niche parfém

Exotická vůně pro muže i ženy, která symbolizuje sílu a mír. Lišejník, čajovník, kapradí a novozelándský tussock (tráva).

edp 100ml / unisex

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Gri Gri
2 420 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Kořeněná, Svěží, Zelená
Pro koho: Unisex

V Oceánii praktikují mistři tetování své umění proto, aby označili přechod do nového stádia života. Jako vyjádření vnitřní transformace. MOKO MAORI vyjadřuje vyvolenou skupinou lidí, která je rozpoznatelná díky svému tetování na první pohled. Vítěznou šlechtu, která se svojí praxí a prací na sobě dostala mezi uznávanou kastu. Kapradina zvaná Koru symbolizuje sílu a mír a nabízí nádherný čichový zážitek. Květinový porost a medově sladké květy Manuka se mísí s lišejníkem a vyzařují vůni slavných nebeských legend a vyjadřují vůni lesa ve své přirozené čistotě, tichosti a míru.

Hlava: lišejník, čajovník

Srdce: kapradí

Základ: novozélandský tussock - tráva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Parfémářka Anais Biguine vytvořila sérii parfémů, které jsou jedinečné a dráždivé stejně jako tetování. Ať už se jedná o inspiraci cirkusovým tetováním, tetováním domorodých kmenů v Oceánii či inspirací meditací a duchovnem.

Zobrazit více

Dříve mělo tetování většinou funkci identifikace se společností nebo s kmenem, do kterého potetovaný jedinec patřil. V současné době je význam tetování spíše opačný – lidé se tetují, aby se ještě více individualizovali. Tetování pramení z touhy odlišit se a vyjádřit sebe sama. Stejnou funkci mají i parfémy Gri Gri. Jsou inspirované tímto aktem, který je pravděpodobně starý jako samo lidstvo. 

Zpět do obchodu