Powered by Smartsupp

Gri Gri - Sideshow - niche parfém

V 19. století v USA byla tetování vyhledávanou kuriozitou a oblíbenou náplní vedlejších představení v cirkusech, takzvaných „sideshows“. Tato přehlídka vůní v parfému vás přenese ke stánku s pouťovými sladkostmi. Směs cukrové vaty smíchané se vzácným hyraxem a kůží, evokující exotiku kočovného cirkusu a pestrobarevných tetování. Nechte se pobláznit!

edp 100ml / unisex 

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Gri Gri
2 420 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Kožená, Pižmová, Sladká
Pro koho: Unisex

Srdce: žvýkačka

Hlava: cukrová vata, candy apple

Základ: hyraceum, tolu balzám, kůže

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 29.5.2022
Žvýkačka. Fakt jo. Ta růžová, šťavnatá "Pedro"... ...pomalu se chuť vyžvýkává do mělka a v ústech válíte rozpouštějící se(rozmlžené kontury, nic přeslazeného) cukrovou vatu a nadrobno rozkousané už jemně máslující jablko. A pak, ve chvilince - jakoby někdo pod bradou zatopil!, protože na jazyku cítíte teplo, vyloženě vám to sálá k patru, a oním vnitřním prostorem se roztéká chuť delikátně, spíše hedvábně připálené/přilepené horkem (žádné tmavohnědé či až černé uhlíky, to vůbec!) cukrové vaty na kovovém kotli = v chřípí vám voní hladké horko ochucené vláčně klouzavou cukrovou vatou, s delikátními pikopodtóny rozvařených jablek a pink bubble gum se už jako neškodný vánek ztrácí v dálce, aby zpět přinesl teple vlhce prachovou velejemnou vůni měkoučké kůže. ...teplé, jedlé, rozmlžené/neostré, zajímavé, nasládle jedlé, příjemně pouťové v tom nejlepším smyslu slova.
5
G Avatar autora | 9.1.2022
jedná se opravu o vůni žvýkačky :-), jak je uvedeno ve složení parfému, ale protože má vůně zároveň takový živočišný podtón, není to vůně pro děti -vyznívá celkově dospěle, přesto však docela hravě, není to špatné

Parfémářka Anais Biguine vytvořila sérii parfémů, které jsou jedinečné a dráždivé stejně jako tetování. Ať už se jedná o inspiraci cirkusovým tetováním, tetováním domorodých kmenů v Oceánii či inspirací meditací a duchovnem.

Zobrazit více

Dříve mělo tetování většinou funkci identifikace se společností nebo s kmenem, do kterého potetovaný jedinec patřil. V současné době je význam tetování spíše opačný – lidé se tetují, aby se ještě více individualizovali. Tetování pramení z touhy odlišit se a vyjádřit sebe sama. Stejnou funkci mají i parfémy Gri Gri. Jsou inspirované tímto aktem, který je pravděpodobně starý jako samo lidstvo. 

Zpět do obchodu