Henné Organics - Tónovaný balzám na rty - AZALEA

Tento jasný a živý odstín růžové v okamžiku rozzáří Váš obličej a vnese hravost do Vašeho běžného líčení. Pro lehký dotek barvy naneste jednu vrstvu, pro výraznější tón přidejte vrstev více.  

Pouze pro vnější použití.  Uchovejte na chladném a suchém místě. 

Netestováno na zvířatech. 

Vyrobeno v USA.

 

Značka: Henné Organics
600 Kč
Kategorie: Přírodní kosmetika
Pleť: Péče o rty

POUŽITÍ:

Pro lehký dotek barvy naneste jednu vrstvu, nebo více vrstev pro sytější odstín. Naneste znovu, jakmile budete potřebovat. 

Naše doporučení:Nejdříve na Vaše rty použijte jeden z našich peelingů na rty. Rty pak budou hladké a bez šupinek a barva se nádherně rozetře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Henné Organics vznikla v roce 2015, kdy tuto luxusní propracovanou přírodní péči o rty uvedla s láskou v život Laura Xiao.

Při výrobě produktů Henné Organics se používají pouze bio vybrané ingredience, značka je maximálně šetrná k přírodě a respektuje životní prostředí.

Zobrazit více

Její minimalistické provedení je inspirováno švédským prostředím a produkty jsou vyráběny v USA. Zakladatelka Laura Xiao podnikla před rokem 2015 doslova cestu kolem světa – od Švédska přes Dánsko, Nový Zéland, Austrálii. Změny napříč kontinenty a život v pohybu ji přivedly k nápadu, vyrobit vlastní značku líčení a péče, které by byly jednoduché v aplikaci a zároveň by přinášely pocit luxusu.