Powered by Smartsupp

Herbar - Skin Pearls - refill

Doplněk stravy s adaptogenními a houbovými výtažky Skin Pearls vychází z tradiční čínské medicíny. Pleťové perly obsahují patentovanou směs, která zdokonaluje zdraví pokožky, snižuje únavu a stres a podporuje tvorbu kolagenu.

30 perel

Značka: Herbar
1 125 Kč
Kategorie: Kosmetika

Silný adaptogenní doplněk stravy, který vyživuje zevnitř, vznikl ve spolupráci s lékaři tradiční čínské medicíny v provincii Shanxi. Obsahuje výtažky z kořene sibiřského ženšenu, housenice červené, kořene rozchodnice růžové, reishi, rosolovky řasotvaré, šípku, dále pak vitamíny B12, B3, C a maltodextrin.

Použití: Každé ráno zapijte 2 perly dostatečným množstvím vody či nápojem dle vlastního výběru. Superschopnosti získané z adaptogenních rostlin a hub vás udrží zářící po celý den.

Složení: Eulethero (kořeny), Cordyceps Militaris (nadzemní část), Rhodiola Rosea (kořeny), Reishi (nadzemní část), Tremella (nadzemní část), Rosehip (plod), vitamín B12, B3, C a maltodextrin.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatelky neortodoxní kosmetické značky Herbar, Catarina Oliveira a Rui Liu, se seznámily v jedné z berlínských kaváren při náhodné konverzaci o bezkofeinové alternativě kávy ze zdraví prospěšných hub. A společná fascinace alternativní medicínou a adaptogeny – látkami zvyšujícími odolnost organismu proti stresovým situacím – duo neopustila ani po pěti letech. Svůj společný projekt odstartovaly univerzální pleťovou péčí v podobě oleje nabitého výtažky z hub reishi, tremelly (rosolovka řasotvará), jujuby čínské, konopí a bakuchiolu, jež doplňuje masážní kámen guasha ve tvaru malé houby.

 

Zpět do obchodu