Powered by Smartsupp

Herbar - The Face Nectar - pleťový nektar

Značka Herbar, patřící mezi průkopníky v péči o pleť založené na adaptogenech a výtažcích z hub, přináší další dokonalou kombinaci vědy a rostlin, která dostane vaši pleť do formy: nový pleťový nektar - The Face Nectar.

Toto hybridní sérum nové generace se zaměřuje na čtyři nejdůležitější oblasti v péči o obličej: podráždění, hydrataci, dlouhověkost a nerovnoměrný tón pleti. Jak prokázaly testy,  pleť je po užívání nektaru jemnější, zdravější, zklidněná a viditelně sjednocená.

30 ml

 

Značka: Herbar
1 700 Kč
Kategorie: Kosmetika

Patentované složení nektaru, které se do pokožky rychle vstřebává, využívá síly hub a adaptogenních výtažků s kyselinou hyaluronovou a zpevňujícími fyto-peptidy. Multimolekulární zvlhčující látky, mezi které patří i nejmenší verze kyseliny hyaluronové - nano 600 Da - proniká přes 8 povrchových vrstev pokožky až do hloubky, díky čemuž rozzáří pleť i zevnitř.

Face Nectar od Herbaru, který navazuje na oblíbený pleťový olej, kombinuje sílu nano kyseliny hyaluronové, hub outkovky pestré (Turkey Tail), tremelly, matsutake a reishi a nálevu z ženšenu a astragalu pro maximální hydrataci.

Složení: turkey tail, matsutake mushroom, reishi mushroom, tremella mushroom, panax gingseng, astragalus, probiotics, ultra-low-molecular HA

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatelky neortodoxní kosmetické značky Herbar, Catarina Oliveira a Rui Liu, se seznámily v jedné z berlínských kaváren při náhodné konverzaci o bezkofeinové alternativě kávy ze zdraví prospěšných hub. A společná fascinace alternativní medicínou a adaptogeny – látkami zvyšujícími odolnost organismu proti stresovým situacím – duo neopustila ani po pěti letech. Svůj společný projekt odstartovaly univerzální pleťovou péčí v podobě oleje nabitého výtažky z hub reishi, tremelly (rosolovka řasotvará), jujuby čínské, konopí a bakuchiolu, jež doplňuje masážní kámen guasha ve tvaru malé houby.

 

Zpět do obchodu