Powered by Smartsupp

Hima Jomo

Za parfémovým brandem Hima Jomo, založeným v Paříži v roce 2022, stojí odborníci a parfémoví nadšenci z Číny, Tibetu, Bhútánu, Indie a Francie. Jeho příběh se začal psát uprostřed pandemie, v době, kdy jsme byli nuceni trávit delší dobu v izolaci. Díky této neblahé zkušenosti se propast mezi obyvateli metropolí a okolním světem zvětšila více než kdykoli předtím a touha po opětovném spojení se tak zintenzivnila.

Zobrazit více

Vůně Hima Jomo zavedou své nositele na dobrodružnou cestu do divokých Himalájí, která jim umožní návrat ke kořenům a znovuobjevení pocitu pohody prostřednictvím přijetí olfaktorického bohatství této nebeské země.

Název Hima Jomo je kombinací dvou slov – slova Hima, které symbolizuje posvátné sídlo sněhu a zdroj života pro polovinu světové populace a slova Jomo, které označuje bohyni chránící majestátní zasněžené hory. Tato filozofie odráží způsob života, který vyznávají himálajští nomádi, kteří nacházejí klid a štěstí uprostřed svého odloučení od rušného vnějšího světa. Jejich život zaměřený na to nejnutnější je důkazem toho, že skutečné štěstí nespočívá v hojnosti, ale v nalezení radosti i z těch nejobyčejnějších věcí.

Parfémy z kolekce Treasures od Hima Jomo jsou inspirovány těmi nejlepšími himalájskými ingrediencemi. Přírodní parfémy této „no cruelty“ značky ukrývají minimalisticky navržené obaly, jež jsou inspirovány životem v jednoduchosti. Hima Jomo svými parfémovými kreacemi povzbuzuje v odpoutání se od rušného vnějšího světa a žitím v přítomném okamžiku, aniž bychom se starali o to, co dělají ostatní. Trojice vůní vás vezme na olfaktorickou cestu po malých tibetských vesnicích, nejkrásnějších rituálech a nejbohatších botanických ingrediencích.

6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Zpět do obchodu