Powered by Smartsupp

Jardins d´Écrivains - Loy - vzorek

Parfém Loy je inspirovaný anglickou spisovatelkou Minou Loy. Také malířkou, designérkou a feministkou. Parfém je stejně poetický a bohémský jako ona. Tento čichový manifest evokuje vášeň mezi touto umělkyní a spisovatelem Arthurem Caravanem.

vzorek

99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Parfém je ukrytý ve flakonu opatřeným hladkým koženým pouzdrem, který potvrzuje styl této jedinečné unisex vůně. 

Vůně, která rozehrává svoji poezii s růží ve spojení s jasmínem, šafránem, vetivérem a santalovým dřevem.

„Poezie je próza očarována hudbou vzniklou z vizuálních myšlenek hlasu nápadu.“

 

Hlava: jasmín, vetiver

Srdce: růže, balzám

Základ: šafrán, santalové dřevo

 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
R Avatar autora | 13.4.2023
Pěkná jasmínovo kouřová vůně, jde ale malinko do pánska.

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.  

Zpět do obchodu