Powered by Smartsupp

Jardins d´Écrivains - Tagore - parfémový olej

Základem kouzelně tajemného a výrazného parfémového oleje Tagore je organický sezamový olej z Jižní Afriky. Ten posiluje a chrání pokožku i vlasy. Kompozice je unikátním spojením ambry, kadidla, pačuli a cedru.

50 ml

1 530 Kč –20 % 1 220 Kč
Kategorie: Niche parfémy
tagore
1 530 Kč –20 %

Parfémový olej rozetřete v dlaních a naneste na kůži, na krk, na zápěstí nebo po celém dekoltu a do konečků vlasů. Nádherná a dlouhotrvající vůně vás bude provázet celým dnem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.  

Zpět do obchodu