Powered by Smartsupp

Jardins d'Écrivains - Alcazar - vzorek

Kompozici parfémového domu Jardins d´Écrivains Alcazar, za kterou stojí Anaïs Biguine, inspirovalo kompletní dílo španělského básníka Baltasara Del Alcazara. Stejně, jako u všech předchozích vůní této značky, se parfémářka inspirovala nejen spisovatelem či knižní postavou, ale i místem a energií, která je s ním spojená.

vzorek 

99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

V tomto případě tedy hledejme inspiraci ve svěžesti mudéjarských teras a vzpomínce na sevillského básníka ztělesňujícího španělský „zlatý věk“. V ladné vůni kůry zelených pomerančů a čerstvé máty. V šustění příjemně nakyslých pomerančových listů, které předznamenávají zářivého a význačného andaluského ducha.

K dalším složkám utvářejícím tento unisexový letní koktejl patří exotická pryskyřice z elemi, lístky zeleného čaje, čerstvé květy z hořkého pomerančovníku či grapefruit. To vše ukryté v minimalistickém flakonu se sytě oranžovým koženým pouzdrem, který připomíná barvu zralých španělských pomerančů.

Hlava: zelený pomeranč, elemi, máta

Srdce: zelený čaj, grapefruit, neroli, listy hořkého pomeranče

Tělo: cedr, pižmo, pačuli

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
D Avatar autora | 16.12.2022
Pro mě ze začátku jemně citrusová vůně, potom se ale krásně rozleží a je hřejivá, vyvážená, příjemná.

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.  

Zpět do obchodu