Powered by Smartsupp

Jardins d'Écrivains - Morris - niche parfém

Z dílny francouzské parfémářky Anaïs Biguine přichází další vonná kompozice z literárního světa, která je inspirována proteánským vesmírem anglického umělce a spisovatele Williama Morrise. Coby autor a ilustrátor se zájmem o středověké umění a literaturu stál u počátků žánru fantasy a měl přímý vliv na pozdější autory včetně J.R.R. Tolkiena. 

edp 50ml / unisex

2 330 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Citrusová, Kořeněná
Pro koho: Pánská
Snímek obrazovky 2024 04 15 v 20.01.12
Novinka

Kořeněná svěžest parfému chráněného lahvově zeleným koženým pouzdrem překračuje hranice smyslů a získává prerafaelitský půvab. Na kůži zanechává stopu šťavnaté limetky, bergamotu a křupavého zimostrázu.

"Svět Williama Morrise překypuje inspirací! Tento geniální spisovatel nás zavádí do imaginárního světa a zachycuje volání neznámého. Vytváření čichových adaptací nám dává možnost překonat hranice naší vlastní představivosti," dodává k inspiraci Morrisovým dílem Anaïs Biguine. 

Hlava: limetka, bergamot, elemi

Srdce: růžový pepř, zázvor, grapefruit

Základ: zimostráz, santalové dřevo, cedrové dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.  

Zpět do obchodu