Jardins d'Écrivains - Peau d'Àne - vzorek

Nejnovější kompozici parfémového domu Jardins d´Écrivains Peau d'âne, za kterou stojí parfémářka Anaïs Biguine, inspirovala klasická pohádka z pera francouzského spisovatele Charlese Perraulta, resp. její filmová adaptace ze 70. let. Pohádková vůně, kterou ztělesňuje Catherine Deneuve, v sobě odráží surreálně magický příběh krásné princezny donucené prchnout ze zámku v oslí kůži.

vzorek

99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Její olfaktorický náznak se ve formě semiše objevuje až na samém konci parfémové kompozice, na jejím začátku hledejte osvěžující limetu s kosatcem, konejšivé mrkvové semínko nebo vůni mouky. Perfém v minimalistickém flakonu chrání béžovo-šedé kožené pouzdro, jehož barva právem odkazuje k paletě odstínů oslí kůže.

Hlava: limetka, kosatec, terpentýn

Srdce: mrkvové semínko, labdanum, mouka

Základ: semiš, cedr, pačuli

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.  

Zpět do obchodu