Powered by Smartsupp

Jardins d'Écrivains - Walden, difuzer, 500ml

Vonný difuzér v minimalistickém a elegantním skleněném flakónu s bambusovými tyčinkami přinese klid a vůni lesů do vašeho interiéru. 

500 ml

 

 

2 170 Kč
Kategorie: Interiér

Jardins d'Ecrivains představuje vůni Walden, která byla inspirovaná prací amerického filozofa Henryho Davida Thoreaua a jeho příběhem „Život v lesích“. 

„Člověk je tím bohatší, čím méně má věcí, o které se musí starat. (…)

Šel jsem do lesů, poněvadž jsem chtěl žít uvážlivě, utkat se s podstatou života…

Nechtěl jsem žít tím, co není život, vždyť žití je cosi tak vzácného, a nechtěl jsem žít odevzdaně – to jen kdyby nic jiného nezbývalo.

Přál jsem si žít všemi smysly a zcela vysát morek života, žít tak zásadově a spartánsky, abych se odpoutal od všeho, co není život.“

 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PK Avatar autora | 1.4.2020
Úžasně provoní celý byt, návštěvy ho u nás obdivují!

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.  

Zpět do obchodu