Jardins d'Écrivains - WILDE - vzorek

Jardins D'Écrivains interpretuje parfém Wilde jako vůni pro estéty, pro něž smyslem života je stát se tím, čím ve skutečnosti jsou. Svobodomyslná vůně inspirována spisovatelem Oscarem Wildem. Díky této vůni vás ovane svěží ovocný vánek hroznů, fíků spojených s karafiátem, bergamotem, větvičníkem a vetivérem. K dokonalosti nás dovede vůně čaje a tento parfém tak dýchá britskou tradicí. 

vzorek

99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Oscar Wilde byl zosobněním ostrovtipu ve viktoriánské době. Nebál se vynášel smělé soudy, kterými šokoval tehdejší viktoriánskou upjatou společnost. Stal se hlavní postavou hnutí dekadentů.

„Cílem života je rozvíjení naší vlastní osobnosti, dokonalá realizace naší přirozenosti: právě proto existujeme.“

Hlava: bergamot, hrozny

Srdce: fík, karafiát, čaj

Základ: větvičník, vetiver

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.  

Zpět do obchodu