Powered by Smartsupp

Jeroboam - Gozo - niche parfém

Limitovaná edice GOZO Lab Edition byla vytvořená k osmému výročí založení značky Jeroboam. Stejné složení, jako v "oranžové" verzi, jen nový průhledný flakón s jedinečným gravírováním, který skrývá celosvětově úspěšný parfémový extrakt.

EDP 30ml / Unisex

Značka: Jeroboam
2 750 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Parfém
Typ vůně: Dřevitá, Kořeněná, Květinová
Pro koho: Unisex

Maltský ostrov Gozo, který má svůj vlastní magický aspekt. Na křižovatce světů a časů obsahuje pozůstatky minulých osad a následné nadvlády Féničanů, Římanů, Arabů, Sicilců, Britů nebo Francouzů. Jeho pobřežní zátoky jsou jako obrazy. Zdá se, že večerní vítr mísí vůně z Afriky i Evropy. Jsme na křižovatce kontinentů ve středomořské zemi: velkorysé, slunné a bohaté na příchutě a vůně. Tento parfém stvořila parfémářka Vanina Muracciole.

Silná dřevitá a kořeněná květinová vůně, která se dokonale mísí, vyzařuje smyslné květinové fazety podbarvené jemnými náznaky koření na bázi pižma, vzácných dřev a moderních tónů ambroxanu.

Hlava: Tuberóza - Šafrán - Bergamot

Srdce: Cedrové dřevo - Lístky fialky - Geranium

Základ: Ambroxan - Musc - Pačuli

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jeroboam je francouzská značka niche parfémů, která byla založena v roce 2015 Francois Heninem, který je také zakladatelem značky Jovoy. Jeroboam je dynamickým spojením tradice a modernismu. Za výrobou těchto parfémů stojí věhlasná parfemářka Vanina Murraciole.

Zobrazit více

 

Na počátku bylo Origino

Prvním parfémem bylo Origino, jehož základem je dobře vyladěná kombinace pižma. Tato směs koncentrovaná do parfémového extraktu neznamenala nic jiného než nový začátek. François Henin tímto začal vytvářet nový čichový vesmír: "To, co nebylo nic víc než tvůrčí čichový průzkum, hra mezi Vaninou a mnou, vedlo ke vzniku zcela nové značky." Kousky skládačky do sebe velmi rychle zapadaly. Nejdříve se to podobalo slovní hře ve formě reklamních sloganů.

Významné parfémy nepotřebují objemné flakónky

Značka byla pojmenována po šestilitrové láhvi na víno „Jeroboam“. Výsledný 30ml flakón ztělesňuje přesně ten druh kontrastu, který zastává François Hénin.

Parfém je zbraň pro ty, kteří vědí, jak ji používat

Rozhodnutí nabízet parfém ve své nejsilnější koncentraci, ve svém nejčistším vyjádření, přišlo François Heninovi zcela přirozené. V extraktu je něco ušlechtilého. Je stvořen tak, aby zanechal nezapomenutelný dojem. To z něj činí ideální prostředek pro ty, kdo mají hravou, provokativní povahu a silný charakter, neboť pochopili, že parfém je zbraň.

Parfémové extrakty pro městské nomády

Parfémy Jeroboam byly navrženy tak, aby byly univerzální. A proto bylo zcela přirozené pokřtít první z nich – Origino - slovem z esperanta, univerzálního jazyka vytvořeného na konci 19. století. Zatímco malá lahvička je ideální každodenní výbava pro městské nomády, kterými jsme se všichni stali, parfémy nám připomínají, že vůně je někdy nesrovnatelně účinnější než slova.

Zpět do obchodu