Jeroboam - Vespero - niche parfém

Výrazná vůně inspirovaná dandyovským stylem života v 18.-19. století. Parfém, který říká: Pojď za mnou. Parfém, který je velmi provokativní, hledající stejně smýšlející duše. Stejný elitní klub. Kdo tento parfém nosí, stává se pro něj toto hledání hrou s neskutečnou vášní.

edp 30ml / pro muže

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Jeroboam
2 450 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Parfém
Typ vůně: Citrusová, Kořeněná, Kožená
Pro koho: Pánská

Hlava: bergamot, jablko, grapfruit

Srdce: cedrové dřevo, pelargonie, kůže, jasmín

Základ: patchouli, ambra, dřevité tóny, pižmo

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
T Avatar autora | 5.11.2020
Vespero je nádherná neotřelá vůně. Díky lákavému popisku koupeno naslepo bez vyzkoušení jako dárek partnerovi a rozhodně jsem nepochybila. Vtažení do oblaku Vespera je každodenní potěšení pro nás oba :)
5
ŠJ Avatar autora | 3.9.2020
Neuveriteľne krásná, omamná, návyková a luxusná vôňa. Ďakujem myskino, že som ju u vás objavil a môžem si užívať tento skvost.

Jeroboam je francouzská značka niche parfémů, která byla založena v roce 2015 Francois Heninem, který je také zakladatelem značky Jovoy. Jeroboam je dynamickým spojením tradice a modernismu. Za výrobou těchto parfémů stojí věhlasná parfemářka Vanina Murraciole.

Zobrazit více

 

Na počátku bylo Origino

Prvním parfémem bylo Origino, jehož základem je dobře vyladěná kombinace pižma. Tato směs koncentrovaná do parfémového extraktu neznamenala nic jiného než nový začátek. François Henin tímto začal vytvářet nový čichový vesmír: "To, co nebylo nic víc než tvůrčí čichový průzkum, hra mezi Vaninou a mnou, vedlo ke vzniku zcela nové značky." Kousky skládačky do sebe velmi rychle zapadaly. Nejdříve se to podobalo slovní hře ve formě reklamních sloganů.

Významné parfémy nepotřebují objemné flakónky

Značka byla pojmenována po šestilitrové láhvi na víno „Jeroboam“. Výsledný 30ml flakón ztělesňuje přesně ten druh kontrastu, který zastává François Hénin.

Parfém je zbraň pro ty, kteří vědí, jak ji používat

Rozhodnutí nabízet parfém ve své nejsilnější koncentraci, ve svém nejčistším vyjádření, přišlo François Heninovi zcela přirozené. V extraktu je něco ušlechtilého. Je stvořen tak, aby zanechal nezapomenutelný dojem. To z něj činí ideální prostředek pro ty, kdo mají hravou, provokativní povahu a silný charakter, neboť pochopili, že parfém je zbraň.

Parfémové extrakty pro městské nomády

Parfémy Jeroboam byly navrženy tak, aby byly univerzální. A proto bylo zcela přirozené pokřtít první z nich – Origino - slovem z esperanta, univerzálního jazyka vytvořeného na konci 19. století. Zatímco malá lahvička je ideální každodenní výbava pro městské nomády, kterými jsme se všichni stali, parfémy nám připomínají, že vůně je někdy nesrovnatelně účinnější než slova.

Zpět do obchodu