Powered by Smartsupp

Jovoy - 21 Conduit St - niche parfém

Vůně Jovoy „21 Conduit St“ se vrací k velké klasice anglické parfumerie a dodává jí nový, zajímavý a rozhodně moderní nádech. Ať už paměť vyčaruje sušené květiny z Norfolku zastrčené do ozdobných sáčků nebo vůni autentických britských lahviček v Kolíně nad Rýnem, levandule je pro anglickou parfumerii tradice. Výsledek kreativního vyjádření 21 Conduit St dodává vůni levandule ještě větší jedinečnost.

EDP 100 ml

Značka: Jovoy
3 625 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Aromatická, Citrusová, Dřevitá
Pro koho: Unisex

Vůni vytvořil Oli Marlow, jehož fascinace aromatickou notou levandule, sahá až do jeho dětství. Snil o tom, že jí dodá větší kontrast, zvýší její mnohostrannost, zvýší šťavnatou, ovocnou svěžest a prohřeje ji pryskyřičnými tóny. „Je to levandule, která je vytvořena ze svěžesti studených, křupavých pomerančů, lákavosti cassis a hořkosladké příjemné noty borovice, “vysvětluje Marlow. V Paříži jeho setkání s parfemářkou Marií Schnirerovou (Laboratoire Maelstrom) otevřelo dveře do nového světa surovin, zejména kvality jávského vetiveru, který složení obohacuje o závan „zemité noty.“ „Je to jako velmi originální tón hašiše,“ poznamenává Marie Schnirerová. „Ale,“ dodává, „především je tajemstvím 21 Conduit St bohatství dvojité levandule - velmi aromatického éterického oleje a absolu s kumaronovými tóny rostliny, která strávila několik dní sušením na slunci, tvoří až dřevitý základ parfému.“ 

Svěžest citrusů, ovocné a kandované tóny evokují provokativně jemnou amaretovou notu, vyváženou tajemnou dřevitou fazetou. Elegantní, intenzivní a odvážný, 21 Conduit St vyzařuje anglickou eleganci podbarvenou trochou drzosti, která jí dodává celé kouzlo. Láká vás zpět, znovu a znovu. Džentlmenské mistrovské dílo, které muži budou milovat a ženy se ho nebudou moci nabažit.

Hlava: levandule, bergamot, grapefruit, rebarbora

Srdce: mandle, jedle

Základ: dřevo, ambroxan, fazole tonka

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RK Avatar autora | 31.12.2022
Můj první niche parfém...nádherná, neobvyklá a svěží vůně, která zaujme a má skvělou výdrž.

JOVOY je příběh okouzlující renesance. Příběh pařížského parfému, který se zrodil v roce 1923 a poté byl zapomenut na více než 80 let. V roce 2010 se dobrodruh François Hénin nechal okouzlit při svých cestách lákavými přírodními surovinami. A rozhodl se jít po jejich stopách. Od inspirativních vůní v lesích ve Vietnamu po francouzský Grasse. Podnikatelský dobrodruh získal v těchto místech jedinečnou odbornost a vhled do světa niche parfémů a jejich jedinečných ingrediencí. JOVOY Perfumer Parisien je výsledek vrcholu současné parfumerie.

Zobrazit více

Ať už se jedná o parfémy, toaletní vody či interiérové vůně, všechny výtvory JOVOY mají ohromující příběh, které vycházejí z osobního prožitku či jedinečných setkání. Každá z těchto vůní je umělecky vytvořena nezávislými tvůrčími partnery. Ingredience jsou pečlivě vybírány a komponovány tak, aby výsledný čichový dojem rozehrál jedinečný příběh. Na své si přijdou milovníci parfémů z celého světa.

JOVOY je naprostým opakem mainstreamových parfumérských výtvorů. Jedná se o výjimečné vůně, které se vyrábí tradičními francouzskými postupy. Daleko od okázalosti a elitářství. Jedinečná atmosféra těchto parfémů se dělí o svého ducha se všemi, kteří se chtějí potkat s čistými vůněmi, které rozehrají silné emoce a vtáhnou každého na cestu do nejrůznějších koutů světa. Jedná se o smyslový zážitek, který je plný intenzivního dobrodružství.

Zpět do obchodu